Supergirl Záporákem třetí série bude žena a tvůrci našli její tvář

Záporákem třetí série bude žena a tvůrci našli její tvář

Záporákem třetí série bude žena a tvůrci našli její tvář

Ve finále druhé řady jsme měli možnost na kratičký okamžik vidět záporáka třetí série. Jelikož ale tvůrci moc nenapověděli, už to vypadalo, že si na odpovědi budeme muset počkat na podzim letošního roku. Nic takového se konat nebude. Nyní už přesně víme, kdo padouchem bude a kdo ho bude hrát.


20 1
8.6.2017

Tak to nakonec moc dlouho netrvalo. Od příští sezóny se pravidelně budeme vídat s herečkou Odette Annable, která je známá nejvíce z Cloverfieldu a z Pure Genius. Andrew Kreisberg na adresu herečky prohlásil: Greg Berlanti a já jsme vždycky chtěli Odette v našich seriálech, nyní ji konečně máme a jsme rádi, že se přidala ke stávajícímu obsazení.

(Foto: CW/Warner Bros. TV)


Nejenže víme první jméno herečky, která se přidává k ostatním hercům, ale tvůrci nám také odpověděli na palčivou otázkou, která nás všechny tížila. Kdo bude záporákem třetí řady, kterého jsme viděli na konci finále Nevertheless She Persisted? Bude se jednat o Reign. Reign je v komiksech velkou neznámou, protože ani ona netuší, kdo ve skutečnosti je.

Ví, že její původ je spojen s Kryptonem, ale přesně neví, v jakém slova smyslu. V komiksech se vydá na Krypton, aby nalezla své odpovědi, ale pouze zjistí, že planeta byla zničena. Posléze cestuje zpět na Zemi, kde se dostane do křížku se Supergirl. Reign je poměrně novou postavou, na stránkách komiksů se začala objevovat až od roku 2012.

Co říkáte na nového záporáka třetí série? Bude Reign dobrým protivníkem Supergirl po Astře a Rhee?

Diskuze /6

HellTsuku

Škoda, vlkodlačí kryptońan by přece jen zněl dobře :D

#2 tom99
8.6.2017 | 20:45:35
tom99

#1 HellTsuku: Jo, taky jsem v něm doufal. Ale je to seriál o ženě, tak asi musíme čekat, že bude mít protivníky stejného pohlaví :-)

#3 HellTsuku
webmaster
8.6.2017 | 21:23:00
HellTsuku

#2 tom99: Mohl být mít mužské, vem si první sérii tams e také zdálo, že Astra bude hlavní zápornou ženskou postavou a nakonec to byl Non a Indigo (která je v komiksech kladná)

8.6.2017 | 22:14:49
Lex Luthor

Jo ženské protivnice Astra, Lilian Luthor, Rhea a ted Reign

8.6.2017 | 22:15:06
nowas

ženská a záporák :-o jak nečekané.. wow.. konečně něco nového :3 -_-

#6 Kubaskou
9.6.2017 | 9:10:02
Kubaskou

#5 nowas: A Arrow nebo Flash snad měly proti sobě hlavního záporáka opačného pohlaví? Ne , tak nevím v čem je problém :)

6.8.2017 | 17:53:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny