Supergirl Zláká Rhea Lenu na svou stranu?

Zláká Rhea Lenu na svou stranu?

Zláká Rhea Lenu na svou stranu?

Blíží se nám konec druhé řady a situace se pěkně vyostřuje. Zatímco vztah Leny a Kary se stále prohlubuje, na scénu se vrací zlá Rhea, která se pokusí otočit Lenu proti Kaře. Povede se jí to? A co dalšího jsme se dozvěděli z epizody Ace Reporter?


15 3
27.4.2017

Na konci epizody Ace Reporter se vydala Rhea do L-Corp za Lenou Luthor. Rhea se pokusila dostat Mon-Ela na svou stranu hrubou silou, také se snažila o odstranění Supergirl. Nyní na věc zřejmě půjde trochu chytřeji. Ví, že Kara je jednou z nejlepších Leniných kamarádek, a tak zacílí na toto její slabé místo.

Lena je jako ředitelka L-Corp strategickým hráčem v celé hře. Dostat Lenu na svou stranu by Rhee pomohlo zničit Supergirl a následně najakým způsobem získat zpět i svého ztraceného syna. Rhea tak už nebude zbrojit proti Kaře, ale pokusí se Lenu poštvat proti Supergirl. Známé pořeklado, když se dva perou, třetí se směje, je tedy dobře známé i na Daxamu.


Rhea si zřejmě dobře uvědomuje, že Lena má všechny možné předpoklady, aby začala nenávidět Karu. Začalo to smrtí Jacka Spheera, za kterou nepřímo může Kara. Ostatně podobný příběh, který sledujeme nyní v seriálu, známe z různých seriálů a komiksů o příbězích Clarka Kenta a Lexe Luthora. Jelikož se nám blíží druhá řada ke konci, určitý přerod Leny by se nabízel. Stále se spekuluje, jak to s ní bude vypadat v příští sezóně – zda bude pevnou součástí seriálu jako kladná postava, nebo se příblíží svému komiksovému původu a půjde po vzoru Lexe proti Supergirl.

(Kara a Lena jsou dobrými kamarádkami. Foto: CW)

Když už jsme u té Leny, tak u ní na chvilku zůstaneme. V průběhu druhé řady si Lena získala srdce fanoušků. Ti ji chtějí vidět po boku Kary. I když už několikrát bylo naznačeno, že jejich vztah bude čistě založen na přátelské bázi, někteří fanoušci to nedokážou pořádně zkousnout. Někteří z nich se tak nemohli vyrovnat se zjištěním, že Lena měla přítele, kým byl Jack Spheer.

Ten se objevil v seriálu poprvé v podání Rahula Kohliho, kterého nejspíše znáte ze seriálu iZombie. Rahul se přiznal, že po přečtení scénáře si udělal svůj vlastní průzkum a studoval svou postavu na internetu. Údajně se svým hraním inspiroval u Bena Afflecka, kterého obdivuje. Zároveň řekl, že by si rád Batmana zahrál v jakémkoliv připravovaném fil­mu.

Epizoda také potvrdila pár našich tipů z předchozích dílů. Winnova přítelkyně Lyra Strayd by se měla stát v průběhu dalších epizod součástí Guardian týmu. Postupem času by nás tak měl čekat její přerod v superhrdinu. Kara se také vrátila zpět na popud Snappera Carra do CatCo. Někteří fanoušci si mysleli, že do své vysněné práce zavítá až ve finále seriálu, kdy se zároveň do seriálu vrátíCat Grant.

Postřehy k epizodě 2×17 – Distant Sun
Postřehy k epizodě 2×16 – Star-Crossed
Postřehy k epizodě 2×15 – Exodus
Postřehy k epizodě 2×14 – Homecoming
Postřehy k epizodě 2×13 – Mr. & Mrs. Mxyzptlk
Postřehy k epizodě 2×12 – Luthors
Postřehy k epizodě 2×11 – The Martian Chronicles
Postřehy k epizodě 2×10 – We Can Be Heroes
Postřehy k epizodě 2×09 – Supergirl Lives
Postřehy k epizodě 2×08 – Medusa
Postřehy k epizodě 2×07 – The Darkest Place
Postřehy k epizodě 2×06 – Changing
Postřehy k epizodě 2×05 – Crossfire
Postřehy k epizodě 2×04 – Survivors
Postřehy k epizodě 2×03 – Welcome to Earth
Postřehy k epizodě 2×02 – The Last Children of Krypton
Postřehy k epizodě 2×01 – The Adventures of Supergirl

Diskuze /19

Vojtislav

„Ví, že Lena je jednou z nejlepších Leniných kamarádek“ Asi tam máš chybku :)

#3 Lex Luthor #6 Ridley
redaktor
27.4.2017 | 15:34:13
Stardos

Je těžké ten SuperCorp ignorovat, když tam dávají scény typu Kara a Lena sedící na pohovce :D

#4 mima33
27.4.2017 | 15:42:54
Lex Luthor

#1 Vojtislav: Taky jsem si všiml nevím Raviho bych si jako Batmana moc představit nedokázal nic proti herci, ale nejdřív by musel trochu shodit a oholit se.

27.4.2017 | 15:45:04
mima33

#2 Stardos: No a? Aj ja s kamarátkami sedávam na pohovke, keď sa rozprávame – takže to znamená, že by sme mali zmeniť orientáciu? :D LOL

#7 Stardos #14 ShadowKittyGirl
27.4.2017 | 15:48:21
Innominateus

Zdá se mi to jen, nebo je celý „Guardian team“ pouze nešikovná vycpávka? Já bych se bez něj klidně obešel.

27.4.2017 | 16:10:48
Ridley

#1 Vojtislav: holt Lena je narcis :D

27.4.2017 | 16:30:32
Stardos

#4 mima33: Já myslel tu scénu z aktuálního dílu. Jako já nevím, na mě to tak působilo.

27.4.2017 | 16:45:07
Lex Luthor

Kara a Lena mezi sebou mají určitou chemii mohli by se trochu hlouběji zblížit

27.4.2017 | 18:30:56
Simir

Já osobně doufám že ne, podle mě je Lena perfektní postava taková jaká je.

27.4.2017 | 20:27:24
Billy the Kid

tak když bude v třetí serii jedna z hlavních postav, tak doufám že to bude kladná postava, když už hodně krát čerpali ze smallvile, tak doufám i v toto, tam taky (nevlastni) sestra byla kladná, jeden musí být v rodině ten hodný, snad ne ? :)

27.4.2017 | 20:54:37
HellTsuku

Kara nezmění orientaci a Lena také ne, už jen protože by to byl výsměch komiksům.

28.4.2017 | 0:09:23
Roxolanka

Boze, proc se pod kazdym clankem mnozi tyhle prispevky o orientaci. Me jsou lesbicky uplne ukradeny, ale vsem musi byt jasny, ze ke Kare by to fakt neslo. A chemii mezi sebou muzou mit i kamaradky… A uprimne, kdyby se to tu furt neresilo, tak by me to v zivote nenapadlo. Jinak doufam, ze Lena zustane kladnou postavou a poradne to kralovne vsichni spolecne natrou.

#13 Innominateus #14 ShadowKittyGirl
28.4.2017 | 8:34:45
Innominateus

#12 Roxolanka: Já naopak doufám, že se stane zlou. Tenhle seriál potřebuje pořádného záporáka jako prase drbání. Všichni dosavadní stáli za houby.

#14 ShadowKittyGirl
28.4.2017 | 8:55:28
ShadowKittyGirl

#4 mima33: Tjn :-) Ale s Mon Elem byla na gauči pořád častěji, tak to snad vypovídá v jejich prospěch :-)

#12 Roxolanka: Asi tak, ok každý někomu fandí, Kara a Lena lesbičky nejsou, přestože mezi sebou jakousi chemii mají, jak furt ale všude otravují se SuperCorpem, úplně mi to tu dvojici kazí :-/

#13 Innominateus: Se záporáky souhlasím, ale kdo říká, že by to měla být Lena? Tak jak je napsaná ted je milá, chci si ji takovou trochu užít, než se z ní stane hlavní záporačka na x sérií, které Cw seriálu dopřeje…

#16 Innominateus
28.4.2017 | 11:54:16
KaraSnowAllen

Tak, já tu chemii mezi Lenou a Karou taky vidím, ale spolu je určitě nechci spolu. Radši bych Lenu viděla jako padoucha, už ted mi připomíná Lexa Luthora ze Smallvillu, který byl zpočátku taky v pohodě. :D

28.4.2017 | 12:43:49
Innominateus

#14 ShadowKittyGirl: Protože ta kamarádská chemie, kterou spolu mají teď, tomu dá výbornou třetí dimenzi. Pochopitelně nevím, co si na nás CW nachystá. Supergirl ale konečně potřebuje záporáka, který nebude prvoplánově černobílý. Což by Lena za daných podmínek zvládla dokonale. Navíc je to příliš výrazný charakter, aby jen tak přicmrdával „týmu supergirl“. Buď to, nebo ať z ní udělají novou Cat, která bude reflektovat Kařinu civilní stránku a Guardiana pošlou do … zádele.

#17 ShadowKittyGirl
28.4.2017 | 13:26:01
ShadowKittyGirl

#16 Innominateus: :-) jj to by bylo hustý :-) Jsem pro aby byl z Leny záporák, jen si myslím, že to nemusí být hned. Z Lexe se záporák taky stával postupně, což jeho postavě dodalo tu správnou hloubku, oproti komixům. :-)

29.4.2017 | 5:51:07
regina084

Taky mě „tým Guardian“ pěkně štve. Chápu, že James a Lyra chtějí být hrdinové, ale copak vylézt v noci ven v superhrdinském brnění a mlátit kriminálníky je jediný způsob, jak pomáhat lidem? Myslím, že tohle zvládá Kara sama. Podpora by se jí hodila někde jinde.

29.4.2017 | 11:36:54
kasi007

Líbí se mi vztah mezi Lenou a Karou, ikdyž je jenom přátelský. Není možné #Supercorp ignorovat to je pravda. Doufám, že Lena zůstane kladnou postavou v třetí sérii. Těším se na finální epizodu. :)

29.4.2017 | 13:04:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny