Supergirl Imra Ardeen

Imra Ardeen

Imra Ardeen

Člen Legie superhrdinů z 31. století a současná Mon-Elova manželka

Sezóny 1
2017 - 2018

Imra Ardeen se narodila ve 31. století na jednom z měsíců Saturnu – Titanu. V průběhu svého života poznala Mon-Ela, který se do budoucnosti dostal skrze červí díru, do které vletěl, když utíkal ze Země. Když Mon-El zjistil, že se už zpátky za Kara Danvers nevrátí, rozhodl se, že začne žít nový život právě s Imrou.

Společně s ní založil tým zvaný Legie superhrdinů, který byl inspirovaný především Supergirl, která je ve 31. století považována za vzor všech hrdinů. Jelikož ji Mon-El osobně znal, byl i jakýmsi hlavním členem týmu. V něm se například nacházel i Brainiac-5. Když se ale Legie vydá na nebezpečnou misi, nějakým záhadným způsobem se ocitne v roce 2017 v National Ci­ty.


Když se probudí Mon-El, okamžitě se snaží probudit i Imru. Setkání s Karou neproběhne podle plánu a Mon-El se přizná, že Imra je jeho ženou. I když Imra ví o poutu mezi Mon-Elem a Karou, snaží se chovat profesionálně a i ona svým způsobem Karu respektuje. Imra je známa jako Saturn Girl a mezi její přední schopnosti patří supersíla a telepatie.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

kocka :)

30.6.2018 | 17:56:06
RagnarokCzD

Pevně doufám, že ji budeme vídat čím dál tím častěji … a nezastírám že je to hlavně herečkou. :D Je to krásná ženská s luxusním hlasem a neskutečně krásnym přízvukem (byť ten občas způsobuje že jí není tak zřetelně rozumět) …

Co se ale postavy jako takový týče, to je už věc jiná … jelikož každý její zjevení na obrazovce je předvoj toho, že všichni zase začnou Karu utěšovat a řešit jak má pochroumaný srdíčko a to mě tam už místy začíná docela točit. -_-

I když teďka (s3e11) se projevila jako celkem použitelná i v boji (což v tomhle seriálu znamená postávání v superhrdinskejch pózách, kde se všechno děje pomocí cgi … natáčení musí bejt neuvěřitelnej vopruz :D ), tak snad časem ta romantická omáčka zřídne a bude z ní plnohodnotná součást týmu.

28.1.2018 | 22:07:17
Nilly

Moc se mi líbí, ale někdy mi tam trochu překáží. Obzvláště když nejsem velkou fanynkou jejího vztahu s Mon-Elem :D

23.1.2018 | 13:53:58
tom99

Je mi sympatická, asi je mi jasné, že z ní nakonec udělají padoucha, která očarovala Mon-Ela, ale furt doufám, že to tak nebude :-)

webmaster, grafik
7.1.2018 | 9:45:11

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny