Supergirl Indigo

Indigo

Indigo

Nebezpečný vězeň z Fort Rozz, který pomáhá Nonovi v projektu Myriad

Sezóny 1
2015 - 2016

Indigo je jednou z nejnebezpeč­nějších vězenkyní Fort Rozz, která si ve svém hledáčku najde Karu Denvers. Ta jí dokáže pomocí Winna porazit, ale pro Indigo to neznamená konec. Poté, co Non ztratí svou manželku Astru, rozhodne se, že by její místo mohla nahradit právě Indigo, která v Nonovi již dříve nacházela zalíbení.

Winn sice Indigo zničí, ale Non okamžitě začne pracovat na její opravě. Podaří se mu jí opět zprovoznit, takže Indigo se bude moci opět napojit do všech sítí po celém světě. Indigo se také utká s J'onnem J'onzzem, kterého těžce zraní. Manhunter zranění ale dokáže rozchodit. Následně se oba utkají v odvetě a J'onzz tentokrát vyhraje. Zda je skutečně Indigo mrtvá, je těžké odhadnout. Jelikož se Nonovi podařilo už jednou Brainiaca 8 zprovoznit, není vyloučené, že by to nešlo i podruhé.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Zajímavý zločinec

4.5.2018 | 18:29:38
anndy

jak už je tu napsáno Kara ze Smallville, pro mě Brainiac zůstane James Marsters

5.6.2017 | 19:22:04
Anubiscore

Pro zajímavost tato herečka hrála Karu ve Smallville :)

17.4.2017 | 18:37:00
ShadowKittyGirl

Osobně jsem to moc nechápala. Možná jsem ze Smallville zvyklá na jiného Brianiaca, ale ten byl aspoň svůj, tohle je jen laciná napodobenina Mystic z X-manů od Marvelu. Tohle prostě ne. Schopnosti sice měla hustý, ale ten obrovský nápis KOPÍRKA co má na zádech jí to neodpáře. Kdyby to šlo, dala bych mín, ale už jen za to, že se člověk k nějaké postavě vyjádří, dostane ta postava 20% což si mnozí ani nezaslouží. Nicméně je to Laura a já jsem vůči Smallville a bývalé SG sentimentální. Takže jo, má 20% :-)

27.2.2017 | 4:37:37

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny