Supergirl
73/100 - 134×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

M'yrnn J'onzz

M'yrnn J'onzz

Otec J'onna J'onzze, který žil několik let v zajetí na Marsu

Sezóny 3
2017 - 2019

M'yrnn J'onzz byl vysoce postaveným zeleným marťanem, který vedl kolonii na Marsu. Měl syna J'onna J'onzze a vnoučata K'hym a T'aniu. Když se bílí marťani rozhodnou napadnout Mars, K'hym a T'ania při útoku bohužel zemřou. J'onn je nucen sledovat, jak bílí marťani zmasakrovali jeho lid a je nucen planetu opustit a vydat se do vyhnanství na Zemi.

O svém otci se domníval, že zemřel během útoku na Mars. M'yrnn J'onzz byl ale místo toho celou dobu zajatcem bílých marťanů. J'onn mezitím přes 300 let žil na Zemi v domnění, že je posledním zeleným marťanem. Když se seznámí s M'gann M'orzz, změní alespoň trochu názor na bílé marťany. M'gann následně chce, aby se J'onn vydal na Mars, protože mu potřebuje něco ukázat.

J'onzz se společně s Karou Danvers vydává na Mars, kde se oba dozvídají, že M'yrnn je stále naživu. Jelikož byl několik desítek let mučen, nepoznává svého syna, protože nechce věřit, že je naživu. J'onn mu následně ale díky spojení mysli ukáže vzpomínku, kterou může znát pouze on. Otec a syn se tedy opět setkají. Aby udrželi svůj vztah a vynahradili si ztracená léta, J'onn bere svého otce na Zem, kde ho chce naučit lidským zvykům.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

typek

14.11.2017 | 17:01:30
realm

Zajímavé postva, trochu se bojím, že zůstane nevyužitá, což by mohla být škoda.

2.11.2017 | 9:13:25
tom99

Je mi sympatický. A dobrý herecký výkon hned v první epizodě, ve které se objevil :-)

webmaster, grafik
26.10.2017 | 12:01:00

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama