Supergirl Příště uvidíte: Epizoda, která bude jen o Alex

Příště uvidíte: Epizoda, která bude jen o Alex

Příště uvidíte: Epizoda, která bude jen o Alex

Alex se dostane do velkého nebezpečí, když je unesena neznámou osobou. Kara a Maggie tak ztratily osobu, kterou milují a nyní musí spojit síly, aby Alex získaly zpět. Ta bude čelit podivnému výslechu a bude i mučena. Podaří se Supergirl tentokrát svou sestru zachránit?

15 4
1.5.2017

Thumbnail Play icon

Diskuze /7

apollo86

nesouhlasím s popiskem za jisté, že se ji podaří určitě zachránit :D V DC seriálech se hrdinům moc umírat nedaří a pokud jo tak za pár dnů zázrakem ožijí

1.5.2017 | 17:21:36
Innominateus

Řekl tu někdo Cela? Nebo se mi to jen zdálo? :-D

1.5.2017 | 17:41:16
JirkaKo1961

Po několika hodně podprůměrných dílech svědčících o žalostné invenci scénáristů mě ani nepřekvapuje, že se rozhodli vykrást zmíněný skvělý film Cela. Jediná polehčující okolnost by byla, kdyby do akvária šoupli rovnou celý hysterický lesbický pár a odlehčili by tak notně zanesenou dějovou linku. Byla, ale není, takže se nejspíš dočkáme i Alexiny svatby s její " neodolatelnou" přítelkyní. Ach jo.

#5 Innominateus
2.5.2017 | 9:46:48
JirkaKo1961

Po několika hodně podprůměrných dílech svědčících o žalostné invenci scénáristů mě ani nepřekvapuje, že se rozhodli vykrást zmíněný skvělý film Cela. Jediná polehčující okolnost by byla, kdyby do akvária šoupli rovnou celý hysterický lesbický pár, nechali ho v něm utopit a odlehčili by tak notně zanesenou dějovou linku. Byla, ale není, takže se nejspíš dočkáme i Alexiny svatby s její " neodolatelnou" přítelkyní. Ach jo.

2.5.2017 | 9:49:54
Innominateus

#3 JirkaKo1961: Svatba by rozhodně byla fajn! :-) To hetero lobby které ovládá prakticky celou seriálovou a filmovou scénu už potřebuje trochu přiškrtit. Pro samé heteráky pomalu není vidět zbytek. ;-) Každopádně, osobně vidím spíš problém ve „Guardian týmu“, který žere celkem dost producentských výdajů výměnou defakto za nic. Alex a její přítelkyně zasahují do civilní stránky seriálu, což není na škodu. Guardian ale ukrajuje z té hrdinské, která by měla příslušet hlavně Kaře. Konec konců, Supergirl není týmovka, jako například Legendy. Takové množství hrdinských charakterů je zbytečné a jen se tím ředí děj.

2.5.2017 | 12:55:37
Miss_Electra

No čo z toho bude…

2.5.2017 | 17:11:52
ShadowKittyGirl

Taky si myslím, že druhá řada spadla hodně pod průměr, cca od 16 dílu to u mě zase nějak upadá :-(

6.5.2017 | 16:14:08
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Aktualizace postav

Během vysílání třetí řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte postavy ohodnotit.

Reklama

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny