Supergirl Superman se objeví ve třetí epizodě!

Superman se objeví ve třetí epizodě!

Superman se objeví ve třetí epizodě!

Nebo aspoň tak trochu. Neustálé zmiňování Supermana v seriálu má své opodstatnění a Kal-El přispěchá v příští epizodě sestřenici na pomoc, když nezvládne boj s Reactronem.


19 0
8.11.2015

Seriál zatím poměrně hodně odkazuje na Supermana a známé postavy z jeho světa. Do Supergirl už zavítal James Olsen, v budoucnu můžeme čekat spoustu typických záporáků, se kterými se v komiksech většinou rve Superman, očekávat rovněž můžeme Lucy Lane a jejího otce. Kdy ale uvidíme samotného Muže z oceli?

Pokud se podíváte dobře na ukázku k příští epizodě s názvem Fight or Flight, všimněte si, že v desáté sekundě se na ní objeví Superman. Supergirl zřejmě nezvládne souboj s Reactronem a její bratranec bude muset rychle přispěchat na pomoc. Zdá se, že ale tvář Supermana jen tak neuvidíme a vždy se budeme muset spokojit pouze s rozmazaným obličejem, nebo rychlým záběrem.

Thumbnail Play icon

Diskuze /2

jur.go

čo sa týka tej cenzúry tak už sa trochu uvoľnuje lebo pred nedávnom nemohli použiť ani to meno v scenári a už to je vyriešené takže dúfam že túto cenzuráciu zrušia a bude z toho kvalitný seriál…

8.11.2015 | 17:06:31
HellTsuku

Já bych tenhle seriál spojil s filmovým universem....... i když to by pak muselo přestat být tak sluníčkový

8.11.2015 | 18:33:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny