Superman & Lois (Superman a Lois) S01E05: The Best of Smallville

S01E05: The Best of Smallville

S01E05: The Best of Smallville

Zatímco lidé ze Smallvillu oslavují první Den sklizně po Marthině smrti, Clark si připomíná to, co pro něj jeho matka znamenala, díky čemuž zjistí, jak má překonat její smrt. Lois učiní průlom ve vyšetřování Morgana Edge a Kyle se pokusí obnovit svůj vztah s Lanou, ale začne se pomalu vracet ke svým starým způsobům.

cz sk
23.3.2021
1 240 000
42 minut

Základní info:

Režie: Rachel Talalay
Scénář: Todd Helbing, Brent Fletcher, Nadria Tucker
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Wolé Parks (Cizinec), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang-Cushing), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Stacey Farber (Leslie Larr), Clayton James (Derek Powell), Michele Scarabelli (Martha Kent), Jill Teed (Sharon Powell), Dylan Kingwell (mladší Clark Kent), Wern Lee (Tag Harris), Pavel Romano (Corey Wellnitz), Zane Clifford (Timmy Ryan), Joselyn Picard (Sophie Cushing), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Není to zlý, ale ještě by to šlo zlepšit …

Jmenuje se to Superman & Lois … a přitom je to spíš Lois, její synové, její kamarádky, její práce, její záliby jo a občas se tu mihne Clark

29.3.2021 | 20:43:52
antty

Přijde mi, že by se tu teoreticky mohla opakovat zápletka deváté řady smallville. Edge koneckonců říká „vzkříšení“ a ne vytvoření armády. Takže ti zmizelí možná nedostávají jen schopnosti, ale jsou z nich hostitelé pro nějakou frakci Kryptoňanů, podobně jako ve Smallvillu Orb naklonoval Kandořany. Samozřejmě kryptonit dává schopnosti i náhodou, takže tu máme i motiv alá první řada Smallville. A Luthor asi není pokrevní Luthor, mohl by být adoptovaný. Nebo je z nějaké reality, kde jsou rodiny Kentů a Luthorů „prohozené“, takže by mohl klidně být od druhé řady kladnou postavou. Pokud ale překousne tu Lois.

webmaster
28.3.2021 | 22:21:06
Stardos

Tahle epizoda mi konečně odhalila, co se mi na Jonathanovi vlastně nelíbí.

28.3.2021 | 1:28:24
default

Slanina v čokoládě. :) Strašně mě baví, jak Lex rozbíjí ty svoje hračky. Mají mimozemský původ, blbě se mu to bude lepit zpátky. :D

Nechápu toho Dereka. Vypadalo to, že je posednutý někým jiným. Že jo? Proto věděl o Kal-Elovi.

Jinak by bylo docela vtipné, kdyby se z Luxe vyklubal klaďas (Supík by mu domluvil, že pomsta není řešení, protože on je taky hodnej) a oba šli proti Edgovi. :D

26.3.2021 | 23:37:09
Boudiccaw

on je Lex z toho multivesmíru, ne???

25.3.2021 | 22:55:46
tominotomino

Podle mě ten Luthor nebude Luthor. Sám říkal, že pracoval v LuthorCorps, takže si spíš myslím, že tu technologii od pravého Lexe ukradl.

webmaster
25.3.2021 | 19:49:31
Dragon94

No určitě lepší, než předchozí epizoda, ale pořád se tam nestalo nic u čeho bych si řekl, tak tohle bylo super/tohle se mi fakt líbilo. To se naposledy stalo u prvních 4 minut pilotní epizody a pak už nic.

24.3.2021 | 19:19:06
Lex Luthor

Zdá se, že kapitán Luthor pochází z jakéhosi zrcadlového vesmíru kde Superman je zlí a Luthor je dobrý. John říká svému bratrovi Superboy možná se ho jako Superboye dočkáme.

24.3.2021 | 17:21:55

Stav překladu

Epizoda S01E05: The Best of Smallville

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás