Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 22×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Leeah Wong (Emily Phan)

S01E10: O Mother, Where Art Thou?

S01E10: O Mother, Where Art Thou?

Lana požádá Lois a Clarka o pomoc poté, co se Kyle začne chovat podivně. Jonathan si vážně promluví s Jordanem a Sarah se pohádá se svou matkou kvůli tomu, že ta vždycky kryje jejího otce.

cz sk
15.6.2021
960 000
44 minut

Základní info:

Režie: Harry Jierjian
Scénář: Adam Mallinger
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Adam Rayner (Morgan Edge), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Stacey Farber (Leslie Larr), Angus Macfadyen (Jor-El), Robel Zere (Dabney Donovan), Jack Rehbein (10letý Morgan Edge), Ben Cockell (19letý Morgan Edge), Herve David (voják), … 

Trailer k desáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že mě překvapilo že ma Superman bratra o kterem nevěděl ale dalo se čekat že upřednostni zajmy lidu a ne Edge kteremu jde jen o vladu a nemělo chybu jak do vědomi Lany vložili mysl jeho matky ktera mu s tim pomohla a jsem zvědav co bude dělat Edge ted když zbyly s Leslie jenom oni dva a taky jsem zvědav co bude s Clarkem když je ted oslabeny a fakt nemělo chybu jak Jon řekl Sarah pravdu a ona vubec nevyšilovala a jsem zvědav co uděla Edge ted.

redaktor
26.12.2021 | 17:03:01
tominotomino

Ty upravené hlasy mě v těch superhrdinských seriálech strašně štvou. Vždyť k tomu není vůbec důvod to takhle dělat.

webmaster
24.8.2021 | 10:01:22

Stav překladu

Epizoda S03E11: Complications

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama