Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

S02E05: Girl... You'll Be a Woman, Soon

S02E05: Girl... You'll Be a Woman, Soon

Lana, Kyle a Sarah se připravují na Sarahinu oslavu narozeniny, ale vše neproběhne tak hladce, jak doufali. Clark se viní za to, co se stalo Johnu Ironsovi a Lois má obavy z toho, že se v Ally spletla. Jonathan zjišťuje, že jeho děda plánuje trénovat Jordana a Chrissy začne pátrat po pravdě o Lois.

cz sk
22.2.2022
790 000
43 minut

Základní info:

Režie: Diana Valentine
Scénář: Rina Mimoun, Adam Mallinger
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Rya Kihlstedt (Ally Allston), Ian Bohen (Mitch Anderson), Wern Lee (Tag Harris), Mariana Klaveno (Lara Lor-Van), Catherine Lough Haggquist (Kit Faulkner), Amber Taylor (osmiletá Ally Allston), Jim Thorburn (John Pugh), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Ta CW váli ale ta Ally Oustenová to nechápu kdo to sakra je? A co tady vlastně jde alenelíbí se mi, že druhý záporák je najednou kladná postava!

26.2.2022 | 8:21:20
Lex Luthor

Jediné co se mi na druhé řadě líbí je linka s Bizzarem zbytek rodinná dramata pche

23.2.2022 | 20:19:56
Xavik

Linka s Bizzarem je zatím skvělá, ale ti Cushingovi to neskutečně shazují.

admin
23.2.2022 | 12:01:58

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama