Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

S02E07: Anti-Hero

S02E07: Anti-Hero

Superman požádá Andersona o prověření Ally Allston, přičemž poručík zjistí něco, co se Lois nebude vůbec líbit. Lois mezitím poučí Lanu o tom, jak si má jít za tím, co chce. Jordana stále štve fakt, že mu Jonathan lhal.

cz sk
8.3.2022
770 000
44 minut

Základní info:

Režie: Elizabeth Henstridge
Scénář: Max Cunningham, Michael Narducci
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Adam Rayner (Morgan Edge), Rya Kihlstedt (Ally Allston), Ian Bohen (Mitch Anderson), Mariana Klaveno (Lara Lor-Van), Djouliet Amara (Aubrey), … 

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Na začátku sem si říkal, že to konečně dostává grády … ale ten Bizzarův konec mě teda těžce srazil k zemi. :( Spousta zbytečně zahozenýho potenciálu!

18.5.2022 | 19:24:16
Basim

Takže už to začíná pomalu ztrácet kvalitu Bizzara se zbaví tímhle způsobem a superman bude zase nato sám, proč tu sakra byl a ještě řekněte že ten Anderson je otec té holky která prodává ty drogy X-kryptonit! Jonathanova holka je dcera toho Anderse tohle je tak předvídatelné!

14.3.2022 | 18:34:23
Luckyss

Lex Luthor : No kryptonit ho posílil ale Anderson použil X-kryptonit který ho oslabil co je na tom k nepochopení ?

12.3.2022 | 12:08:02
Lex Luthor

Čekal bych, že zbraně, které mají zabít Supermana budou mít na Bizzara opačný účinek, když všechno v jeho světě má být opačné, ale nestalo se tak, že zemře takhle brzo jsem nečekal pěkně se to zamotalo a ještě dodám chudák Johnathan

10.3.2022 | 20:45:31
Kometa

Každé díl lepší a lepší :D

9.3.2022 | 18:31:33

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama