Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

S02E09: 30 Days and 30 Nights

S02E09: 30 Days and 30 Nights

Lois poděkuje Laně za to, že se zastala Jonathana ve chvíli, kdy si na něj zasedla matka jednoho jeho spoluhráče kvůli zrušení fotbalové sezóny. Sarah je rozhozena z Jordana, který nečekaně odešel z volby nového starosty. Kromě toho si Sarah a Natalie všimnou toho, že to mezi Johnem Henrym a Lanou nějak jiskří.

cz sk
29.3.2022
680 000
43 minut

Základní info:

Režie: Ian Samoil
Scénář: Katie Aldrin, Jai Jamison
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Wolé Parks (John Henry Irons), Tayler Buck (Natalie Irons), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Rya Kihlstedt (Ally Allston), Samantha Di Francesco (Candice Pergande), Stephanie Cho (Erin Wu), … 

Trailer k deváté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Mě teda na zrovna týhle epizodě nebavilo vůbec nic … s jedinou výjimkou a to bylo to, jak Jordan sejmul ty borce. :D

Ale kromě toho? Celkem bída. :-/

Já jako chápu, že ty volby jsou důležitý, asi, bo nevim uplně jak přesně pro nás, když sledujeme děj na Kentovic farmě … já i chápu, že ukázat jak sou lidi nakvašený na Johnatana bylo důležitý, asi, i když zase mě tam štve že je to typická americká postava, která se nikdy nedokáže bránit sama a musí „prostě vydržet“ že na ni všichni kydaj hnůj … a asi i chápu, že je nějak důležitý že se s Jordanem rozešla jeho holka, i když stejně čekám že to v průběhu týhle série praskne a oni se k sobě vrátí …

Ale SAKRA! Já chci v seriálu o supermanovi vidět nějaký supermanování! :D

18.5.2022 | 19:20:33
František Lukeš

Tak za mě parádní díl a doufám,že Jordan by časem mohl dostat oblek… Na druhou stranu si člověk říká,jak je možné,že lidi nepoznají Clarka od Supermana.. vždyt má jen brýle… Ale jak se říká,člověk kouká jen na oblek…

7.4.2022 | 18:01:00
default

ten mesic bez Supika si meli nechat az po mesicni serialove pauze. :D

4.4.2022 | 0:54:40
Basim

Jako kdyby jí řekl že je superman té holce a že zachránil jejího otce tak by ho vzala zpátky. Ten zvrat by byl kdyby ta dcera té starostky byla dcera supermana protože ty dva spolu něco měli to ukazoval flasbeck :D Takže Jordan by chodil s nevlastní sestrou a to se asi může ne? :D Napadlo vás to? Incest!

3.4.2022 | 23:28:25
Lex Luthor

Překvapivě to nebylo špatný škoda jen, že na Supermana v Bizarově světě si budeme muset počkat měsíc a Jordan se dostává do akce bohužel ho to stálo jeho přítelkyni.

31.3.2022 | 23:10:09
Boudiccaw

ale v podstatě tam poloviční byl ;)

31.3.2022 | 19:22:37
Bruce.Kent

Parádní epizoda a to tam nemusel být ani Superman :)

30.3.2022 | 17:04:17

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama