Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

S02E14: Worlds War Bizzare

S02E14: Worlds War Bizzare

Vyčerpaná Lois je po boku Supermana, který je na lůžku. Jonathan a Jordan mají obavy o svého otce, který se nyní zdá být lidštější než kdy dřív. John Henry a Natalie společně přemýšlí nad tím, jak se ubrání schopnostem Ally Allston.

cz sk
21.6.2022
800 000
43 minut

Základní info:

Režie: Sheelin Choksey
Scénář: Michael Narducci
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Jordan Elsass (Jonathan-El z převráceného světa), Alex Garfin (Jordan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Wolé Parks (John Henry Irons), Tayler Buck (Natalie Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), … 

Trailer ke čtrnácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Jako špatný to nebylo … ale přijde mi to už trochu uměle natahovaný, já chápu že se tady snažej ukázat jak sou všichni bez Supermana totálně v řiti … ale na druhou stranu snad musí bejt každýmu jasný, že to znamená že v příští epizodě mu „prostě nějak vrátí schopnosti“ a on pak všechno vyřeší během deseti vteřin. :D

5.7.2022 | 20:18:15
Basim

Zajímavé poprve si přeju aby tu babu konečně už rozmasakrovali!

30.6.2022 | 23:46:19

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama