Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

S03E03: In Cold Blood

S03E03: In Cold Blood

Lois a Chrissy sledují novou stopu v Mannheimově vyšetřování, a to i přes Clarkův nesouhlas. Jonathanovi, Jordanovi a Nat se zkomplikuje pokus o laskavé gesto. Lana, Sarah a Kyle si zvykají na svůj nový život.

cz sk
28.3.2023
640 000
43 minut

Základní info:

Režie: Gregory Smith
Scénář: Jai Jamison
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Michael Bishop (Jonathan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Wolé Parks (John Henry Irons), Tayler Buck (Natalie Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Jenna Dewan (Lucy Lane), … 

Trailer ke třetí epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Já se teda dobrovolně přiznám že ten začátek mě prudil … jasně, je to silný téma, je to důležitý pro děj (asi? nějak? nevim), a určitě rozumim že bylo potřeba o tom všechny v Loisině okolí spravit.

ALE!

Fakt to nešlo udělat jednoduchou kompilací ve který by jednou řekla co jí je, zatím co by se kolem ní střídala scenérie a posluchači, místo aby se 10× zopakovala ta samá věta? :-/ Sakra lidi, však tohle je skoro školácká chyba. :(

13.6.2023 | 16:55:59
Buboflies

Taký smutný – melancholický diel, ale aj napriek tomu tam bola akcia – aj u mladých aj u Supermana :)

6.6.2023 | 18:10:20

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama