Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

S03E04: Too Close to Home

S03E04: Too Close to Home

Lois zasáhne do intenzivní konverzace mezi Clarkem a Johnem Henrym. Kyle se vmísí mezi Sarah a Lanu. Jonathan vede vášnivou diskuzi s Candiceiným ot­cem.

cz sk
4.4.2023
700 000
43 minut

Základní info:

Režie: Stewart Hendler
Scénář: Juliana James
Hrají: Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Michael Bishop (Jonathan Kent), Erik Valdez (Kyle Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Wolé Parks (John Henry Irons), Chad L. Coleman (Bruno Mannheim), Dylan Walsh (Sam Lane), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Angel Parker (Darlene Irons), Samantha Di Francesco (Candice Pergande), … 

Trailer ke čtvrté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Po poměrně dlouhý době mám pocit, že jsme dostali záporáka kterej u svojí „práce“ i přemejšlí … sem fakt zvědavej jak dlouho mu to vydrží. O_o

Dost mě pobavila scéna, kdy si tatíčkové šli vyříkat svoje neshody. :D

Bohužel to celý shodila Sarah, s typickym americkym šaškováním kvůli jedný blbý (a nezlobte se na mě ale zatraceně zasloužený) facce. -_- Ten spratek by zasloužil 10× víc za to jak se chová.

13.6.2023 | 16:59:01
Bruce.Kent

Další týden a další výborná epizoda :) Ta scénka s Clarkem v kavárně byla boží.

8.4.2023 | 21:16:39
J.Krivas

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou – momentálně velká lež, na HBO není z 3.serie vubec nic a to nemluvím o titulkách.

7.4.2023 | 13:22:23
Lex Luthor

Stalo se z toho plnohodnotné rodinné drama

5.4.2023 | 20:34:00

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama