Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Druhá řada by se měla o něco víc zaměřit na Loisinu rodinu

Druhá řada by se měla o něco víc zaměřit na Loisinu rodinu

Seriál není jen o Supermanovi, ale i o jeho manželce Lois, a tak není divu, že se i ona dočká v nadcházejících epizodách velkého prostoru. Na řadu by však měla přijít i její rodina.

6 1
19.1.2022

Zatímco Clark bude řešit světové problémy jako Superman, Lois se zaměří na svou kariéru i rodinu. Co se týče rodiny, nečeká ji jen poznávání Natalie, v nadcházejících dílech bychom se měli dočkat i zaměření na její skutečnou rodinu. Řeč však v tomto ohledu není o jejím otci Samovi, který se sice v nadcházejících dílech objeví, ale pozornost bude věnována její sestře a možná matce.

Tvůrce Todd Helbing nedávno prozradil, že se ve druhé řadě chtěl do hloubky zaměřit na Lois a její členy rodiny. Chtěl nám totiž vysvětlit, proč má Lois takový vztah se svým otcem a proč je tak moc odlišná od své sestry Lucy, která se objeví ve druhé sérii. K tomu dodal, že dynamika mezi těmito třemi postavami sehraje velmi důležitou roli v příběhu této řady, a tak nám nezbývá nic jiného než čekat na to, co z toho vzejde.


(Herečka Jenna Dewan se opět zhostí role Lucy Lane. Foto: CBS)

Co se týče zmiňované matky, tvůrce prozatím neví, jestli se jí dočkáme už ve druhé sérii, nicméně by vsadil boty na to, že se jednou v seriálu určitě objeví. Právě matka v minulosti Lois silně ovlivnila, tudíž především kvůli ní je nyní takovou ženou, jakou je. A někoho takového bychom tudíž měli vidět v našem seriálu.

U Lucy je jasné, kdo ji bude hrát, této role se opět zhostí herečka Jenna Dewan, která si ji zahrála už v letech 2015–2016 v seriálu Supergirl. Co se týče Loisiny matky, u jejího obsazení visí otazník, nicméně většinu diváků by rozhodně potěšilo, kdyby se role ujala herečka Dana Delany, která v 90. letech namluvila Lois Lane v animovaném seriálu Superman.

Zdroj článku: KryptonSite (první článek, druhý článek)

Diskuze /2

František Lukeš

Teda nejsem příznivec vzrahových dějů,ale mám radši víc akce,tak uvidím,jak se s tím poperou. Každopádně první díl druhé řady nebyl vůbec špatný :-)

19.1.2022 | 17:38:02
Lex Luthor

no jo oni chtějí z Lois udělat druhou Iris ach jo

20.1.2022 | 13:53:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E11: Truth and Consequences

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká v 10. - 11. díle

Přečtěte si, co nás čeká v 10. - 11. díle

Nadcházející epizody se zaměří především na dění ve světě, ve kterém se ocitl Superman. Kromě toho zjistíme, proč se Jon-El ocitl ve skutečném světě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama