Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Herec Michael Cudlitz se představuje jako Lex Luthor na první fotografii

Herec Michael Cudlitz se představuje jako Lex Luthor na první fotografii

Ve třetí řadě se poprvé objeví Lex Luthor, Supermanův největší pozemský nepřítel. Zjistěte, jak bude vlastně vypadat.

5 8
15.3.2023

Časopis EW exkluzivně odhalil první fotografii s novou verzí Lexe Luthora, kterého si zahraje Michael Cudlitz. Fotografii naleznete níže v článku, přičemž kromě ní se podíváme ještě na to, co k Lexově přítomnosti v seriálu prozradili jeho představitel a tvůrci.

Michael Cudlitz, který si zahraje plešatého Luthora s plnovousem, prozradil následující: „Hraní této postavy v tomto seriálu bylo úžasné. Líbila se mi jak spolupráce na této postavě s tvůrci, tak i vřelé přivítání od herců a štábu. Nemohu se dočkat, až fanouškům ukážu, jak moc jsem se touto rolí bavil. Co se týče mého názoru na postavu, vždycky jsem si myslel, že byl Lex jen nepochopen.“

(Takto bude vypadat Lex Luthor v podání herce Michaela Cudlitze. Foto: CW)

Lexe bychom se měli dočkat v pozdějších dílech třetí série, přičemž není známo, v kolika epizodách se ve výsledku objeví. Každopádně tvůrci jsou moc rádi, že ho mohli zařadit do svého seriálu. Na otázku, proč se ho dočkáme až nyní, odpověděl tvůrce Todd Helbing následovně: „Až teď nám dali svolení ho využít. Chtěli jsme vám představit jiné padouchy, ale nakonec jsme se dostali k Lexovi, který je taky padouch. Jakmile nám povolili jeho přítomnost v seriálu, sepsali jsme jeho příběh a představili ho stanici. Všem se to moc líbilo.“

Jste rádi, že se v seriálu objeví Lex Luthor? A co říkáte na jeho vzhled?

Zdroje článku: EW, KryptonSite

Diskuze /4

Lex Luthor

Proč je teď moderní, aby měli všichni Lexové plnovousy?

#3 m0rdred
15.3.2023 | 14:26:07
Dryx cz

Asi, aby Lexe postava nabrala na drsnosti.. nejspíš by bez něj vypadal, jako batole :-)

16.3.2023 | 8:28:27
m0rdred

#1 Lex Luthor: Hipstr – vyholený vlasy, dlouhý fousy, moudrost darovaná Bohem… Jsou arogantní, nejprve myslí na sebe. A populární se kopíruje, ať už máš nebo nemáš, když vypadáš, tak vypadá, že máš :)

16.3.2023 | 18:33:25
Basim

Lex Luthor je špatný záporák protože ho cpou už do celého univerza s jinými herci CW a teĎ najednou přišli s novinkou v supergirl byl Lex Luthor potom ho dali do titánů. Luthora už jsme viděli několikrát. Jeho přítomnost v seriálu nevysvětlí pokud nebude z jiné země a jak tvrdí že ty světy jsou propojené.

17.3.2023 | 20:49:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama