Superman & Lois (Superman a Lois) Kolik epizod bude mít první série a jaká příběhová fakta prozatím známe?

Kolik epizod bude mít první série a jaká příběhová fakta prozatím známe?

Kolik epizod bude mít první série a jaká příběhová fakta prozatím známe?

Superman & Lois se pomalu natáčí, a proto nastal čas si představit, na co se vlastně můžeme těšit. Nedávno totiž bylo oznámeno několik nových informací.

5 1
4.11.2020

Novinka Superman & Lois se dočká své premiéry na konci února, přičemž už delší dobu známe hlavní obsazení seriálu. Informace máme i o několika dalších postavách, nicméně nyní přišel čas na to si představit samotný příběh.

Seriál se bude odehrávat ve Smallvillu, tedy v Supermanově rodném městě, kde ho vychovávali jeho adoptivní rodiče. Zatímco jeho matky Marthy Kent se dočkáme, tak v případě otce Jonathana vám musíme potvrdit očekávanou zprávu – ten je již mrtvý. Ústředním tématem bude rodina, protože Clark a Lois nyní vychovávají dva puberťáky, nicméně spousta času bude věnována i Supermanovu boji se zločinem a Loisině pracovní kariéře. Více si můžete přečíst v samotném popisu první řady.


(Novinka o Supermanovi a Lois představuje velké lákadlo. Foto: CW)

Zatímco se Lois i nadále věnuje své kariéře, tak Clark by měl být aktuálně na volné noze – je pravděpodobné, že si ve Smallvillu bude hledat novou práci. Jeho synové Jonathan a Jordan mu dělají velké problémy, protože jsou klasickými puberťáky, nicméně oba jejich rodiče netuší, zda po Clarkovi zdědili jeho schopnosti. Taktéž se neví, zda synové vědí, že jej jejich otec Superman.

První sérii bylo objednáno celkem 13 epizod, přičemž není jisté, zda je toto číslo konečné. Buď bude první řada prodloužena, nebo seriálu bude rovnou objednána druhá série, která by pak měla mít plnohodnotných 22 dílů. Avšak minimálně v jednom z prvních třinácti dílů proběhne crossover s druhou sérií Batwoman.

Diskuze /2

Lex Luthor

Doufám, že se z toho nestane rodinná telenovela

#2 DC Expert
4.11.2020 | 14:46:15
DC Expert

#1 Lex Luthor: To doufáš špatně, co myslíš že se stalo se supergirl ? To máš skoro to samé!

7.11.2020 | 9:31:36
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S01E05: The Best of Smallville

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás