Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Stanice CW ruší své seriály, a tak mají fanoušci Supermana a Lois strach z toho, že bude i jejich seriál ukončen

Stanice CW ruší své seriály, a tak mají fanoušci Supermana a Lois strach z toho, že bude i jejich seriál ukončen

Seriál Superman & Lois má sice jistou třetí sérii, ale co bude následovat po ní, to je ve hvězdách. Jeho budoucnost nevypadá kvůli nedávnému rušení seriálů moc dobře.

5 1
2.11.2022

Stanice CW má nového majitele, nově ji vlastní společnost Nexstar, a ta zřejmě připravuje velké změny v programu. Ještě před prodejem stanice byly ukončeny seriály The Flash a Riverdale, které se příští rok sice ještě vrátí, ale už jen s posledními řadami. Dále byly nedávno ukončeny i seriály Nancy Drew a Stargirl, kterým se poměrně dařilo.

Právě kvůli konci Stargirl začali mít fanoušci obavy z budoucnosti seriálu Superman & Lois. Společně s novinkou Gotham Knights jde o poslední komiksové seriály, které mohou mít na stanici ještě nějakou budoucnost, protože doposud nebyly zrušeny. V případě Supermana a Lois je to jasné, tam je to z důvodu toho, že se třetí řada teprve natáčí. V případě Gotham Knights proto, že se seriál ještě nezačal vysílat.

(Osud seriálu je v tuto chvíli nejasný. Foto: CW)

Podle zahraničních zdrojů je však pravděpodobné, že i oba tyto projekty budou v průběhu příštího roku zrušeny. Seriál Superman & Lois by možná mohl být zachráněn streamovací službou HBO Max, kde je dostupný ke zhlédnutí, ale je jen otázkou, zda s prodejem stanice nepřišla společnost Warner Bros. (majitel HBO Max) i o veškerá práva na tento seriál.

Prozatím je tedy jasné, že se seriál dočká třetí série. Až příští rok by pak mělo být rozhodnuto o tom, co dalšího na seriál čeká. Snad se Supermanovi a Lois podaří nějak přežít, protože to je nejlepší komiksový seriál, který stanice CW vyprodukovala za poslední léta.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /4

Karlosz

už aby to bylo

2.11.2022 | 11:03:50
Aelimne

Tak zatím je seriál zajímavý ale je pravda že čím vic sezón na CW tim vic to jde do sraček

2.11.2022 | 11:36:10
blondyn.b

Naprosto nevadí.....

2.11.2022 | 11:38:11
Mac5

Je to nevyhnutelné. WBD chtějí všechno sjednotit a mít do budoucna pouze jednoho definitivního Supermana v Cavillovi. Hoechlin tak musí z cesty.

2.11.2022 | 19:38:23
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama