Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Superman bude ve druhé řadě čelit jednomu ze svých nejsilnějších nepřátel

Superman bude ve druhé řadě čelit jednomu ze svých nejsilnějších nepřátel

Průběh první epizody druhé série se sice více zaměřoval na vztahy mezi hlavními postavami, nicméně konec nám nabídl jedno velké odhalení. Superman se bude muset postavit jednomu velmi nebezpečnému protivníkovi.

8 0
17.1.2022

V prvním díle What Lies Beneath měl Clark vize, kterému odhalovaly, že planeta puká. Když se to ve stejném díle pokusil vyřešit, protože cítil, že otřesy jdou z místních dolů, narazil jen na vojáky s nadlidskou silou, které spadají pod Ministerstvo obrany. Paradoxně právě tito vojáci mu zabránili v odhalení podrobnějších detailů.

Těch jsme se každopádně dočkali my, protože poslední scéna se zaměřovala právě na ony otřesy, přičemž v úplně posledním záběru se objevila něčí ruka, jak ničí vnitřek Země. Tvůrce Todd Helbing se nám rozhodl nic netajit a rovnou potvrdil, že jde o Doomsdaye. Superman tak bude ve druhé řadě čelit jednomu ze svých nejnebezpečnějších nepřátel.


(Doomsday se nedávno objevil i ve filmovém univerzu. Foto: Warner Bros.)

„Tímto jsme vzdali poctu jedné klasické komiksové obálce s Doomsdayem. Ve druhém díle ho uvidíte o trochu více, přičemž už ve třetí epizodě dojde k jeho plnohodnotnému odhalení,“ prozradil Todd Helbing, který zároveň sdělil něco málo k budoucím epizodám.

Tvůrce dále řekl, že se v případě Doomsdaye snažil čerpat co nejvíce z komiksů, aby řádně zpracoval jeho příběhovou linku. Ještě tedy bude vysvětleno, jak se tento nebezpečný padouch dostal na planetu Zemi. Každopádně Doomsdaye jsme si v posledních letech užili v seriálech a filmech poměrně hodně. Nejenom, že se objevil v seriálech Smallville a Krypton, ale zároveň jsme ho mohli vidět i ve filmu Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti.

Zdroj článku: EW

Diskuze /1

necum

tak to vypada, ze to byl Bizarro a ne Doomsday

1.2.2022 | 16:42:17
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S02E11: Truth and Consequences

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká v 10. - 11. díle

Přečtěte si, co nás čeká v 10. - 11. díle

Nadcházející epizody se zaměří především na dění ve světě, ve kterém se ocitl Superman. Kromě toho zjistíme, proč se Jon-El ocitl ve skutečném světě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama