Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 25×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Chrissy Beppo

Chrissy Beppo

Zapálená novinářka a editorka Smallville Gazette.

Sezóny 3
2021 - 2023

Chrissy Beppo je žena pocházející ze Smallvillu, která se vždy chtěla stát novinářkou. Nakonec se jí ale nestala v žádném jiném městě, ale právě ve Smallvillu, kde založila noviny Smallville Gazette. Tyto noviny vede sama, přičemž postupem času začne shánět někoho, kdo by jí s tím pomohl.

Když se do města přestěhuje Lois Lane, Chrissy se s ní ihned sejde, protože je její velká fanynka. Lois ji následně překvapí tím, že zareaguje na výzvu ohledně práce – Chrissy se tak zničehonic stane Loisinou šéfkou. Reálně to tak nefunguje, protože se novinám věnují obě stejně.

Lois sice představuje velmi cennou posilu pro její noviny, ale velké novinky si vyžádají i velké pochyby. Lois a Chrissy se sice zaměří na pochybné činy Morgana Edge, ale když konečně něco odhalí, nemohou vydat nic pořádného, protože se jim k tomu nechce vyjádřit Ministerstvo obrany. Zatímco Lois zná pravdu týkající se Edge a jeho společnosti, Chrissy nic neví, ale brzy začne pochybovat o tom, zda jí Lois říká pravdu.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Popravdě kdby tu nebyla, tak bychom alespoň přišli o scény který stejně nikdo nechce. :D

18.5.2022 | 19:32:43

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama