Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Emily Phan

Emily Phan

Žena hledající práci.

Sezóny 3
2021 - 2023

Ze Smallvillu se v průběhu času stalo místo s velkou nezaměstnaností. Nové pracovní pozice místním lidem nabídl až podnikatel Morgan Edge, přičemž ten nabídl jednu z předních pozic nového programu Laně Lang Cushing. Ta dostala za úkol najít dostatek lidí, kteří se budou podílet na něčem, co jim doslova změní život.

Když Emily Phan, obyvatelka Smallvillu, zjistila, že její kamarádka Lana dostala tuto práci a že právě hledá nové zaměstnance, ihned se jí nabídla. Udělala tak z toho důvodu, že se její rodině v poslední době nedařilo po finanční stránce. Lana nejdříve váhala, nechtěla jí dávat práci, o které neví zhola nic, a tak jí řekla, že jsou všechny pozice už zabrané. Morgan Edge ale zaslechl jejich rozhovor, a tak Emily zavolal a nabídl ji onu pozici.

Emily byla nadšená, že ji přijali, a tak koupila Laně dárek, aniž by netušila, že ona jí onu práci nezařídila. Následně se Emily stala součástí experimentu, během kterého jí Morgan Edge věnoval nadlidské schopnosti. Tím doslova změnil její život, protože její tělo ovládla Kryptoňanka.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Tahle ženská mě baví …

  • Lana ji pomůže sehnat práci > Emily ji miluje.
  • Práce se ukáže bejt na prd > Emily ji nenávidí.
  • Lana jí pomůže sehnat jinou práci > Emily ji miluje.

:D

18.5.2022 | 19:38:05

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama