Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

George Dean

George Dean

Starosta Smallvillu.

Sezóny 3
2021 - 2023

George Dean je člověk s osobností vůdce, a tak dříve kandidoval na starostu Smallvillu a volby vyhrál. Není známo, jak dlouho se již nachází na této pozici, ale místní obyvatelé ho mají poměrně rádi, protože zřejmě odvádí dobrou práci. On sám se snaží udržovat dobré vztahy se všemi lidmi.

Smallville se však postupem času ocitne v situaci, kdy spousta lidí nemá kde pracovat. Aby tuto nezaměstnanost vymýtil, setká se s podnikatelem Morganem Edgem, který mu nabídne řešení – vybudování pobočky Edge EnerCorp v jeho městě. Toto řešení se starostovi velmi zalíbí, a tak mu to povolí. Díky tomu následně vznikne spousta pracovních pozic.

Edgeova práce ve Smallvillu však začne být pochybná. Časem vyjde najevo, že tu Edge dělal nějaké nekalé věci, kvůli kterým byla vystavena nebezpečí spousta lidských životů. Starosta Dean se toho začne stranit a prohlásí, že nemůže za to, že Edge přišel do jejich města. Vinu svalí na Kylea Cushinga, který Edge a jeho příchod podporoval prakticky nejvíce.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama