Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Hedy

Hedy

Nataliina umělá inteligence.

Sezóny 2
2022 - 2023

John Henry Irons a jeho dcera Natalie jsou velmi inteligentní lidé, a proto dokážou ovládat nadpřirozené kostýmy, jež jim propůjčují sílu, díky které jsou schopni se vyrovnat i Supermanovi. Avšak jejich brnění netvoří jen kov a technologie, jejich součástí jsou i umělé inteligence, které pro ně vše připravují a vyřizují.

Zatímco John „zdědil“ tu svoji po Lexi Luthorovi, Natalie si tu svou sestrojila sama a pojmenovala ji Hedy. Ta jí pomáhá obdobně jako umělá inteligence Johnovi, přičemž i v tomto případě má Hedy stejné poznámky jako Ironsova umělá inteligence.

Natalie se na umělou inteligenci svého obleku spoléhá téměř vždy, přičemž Hedy ji poslouchá na slovo. Co se týče jejího vzhledu, Hedy taktéž připomíná pootevřené oko, nicméně její tvar je šestiúhelníkový, zatímco Johnova umělá inteligence je kulatá. Jejich vzhled však nemění nic na tom, že je na ně vždy spolehnutí.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama