Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Ironsova umělá inteligence

Ironsova umělá inteligence

Ironsova věrná rádkyně.

Sezóny 2
2021 - 2022

John Henry Irons byl na své Zemi svědkem toho, jak Superman a další Kryptoňané začali ničit svět. Irons byl však vynalézavý a nechtělo se mu podlehnout jejich vlivu, a tak si začal sestavovat brnění, které by ho ochránilo před útoky jeho nadlidských nepřátel.

Toto brnění se mu podařilo získat z LuthorCorpu, přičemž jeho součástí byla umělá inteligence naprogramovaná sloužit Lexi Luthorovi. I když Irons zařídil, aby umělá inteligence sloužila právě jemu, nestihl jí upravit oslovování, kvůli čemuž ho umělá inteligence neustále oslovovala jako „kapitána Luthora“.


Kvůli nadcházejícím událostem se Irons nakonec objeví na domovské Zemi, kde se rozhodne přemoci místního Supermana, aby zabránil další zkáze. Umělá inteligence jeho obleku mu tu i nadále věrně radí, přičemž později se rozhodne upravit její oslovování tak, aby už konečně nebyl kapitánem Luthorem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S02E15: Waiting for Superman

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama