Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Kit Faulkner

Kit Faulkner

Žena, která řídí těžbu ve smallvillských dolech.

Sezóny 1
2022 - 2022

Poté, co byl Morgan Edge poražen, se ve smallvillských dolech objevila nová skupina lidí, která tu začala těžit. Do vedení tu byla ustanovena Dr. Kit Faulkner, a to především díky tomu, že jde o zkušenou a ostřílenou geoložku.

Faulkner však měla s místními doly nekalé úmysly. Je totiž členkou kultu Ally Allston, která se v dolech snaží najít portál do převráceného světa. Avšak od chvíle, kdy se do toho pustili, postilo Smallville několik výrazných zemětřesení. Lois a ostatní brzy zjistili, že se zdroj těchto zemětřesení nachází přímo v dolech.

Když kontaktují Faulkner, ta jim toho moc nepoví. Do dolů se dokonce dostane John Henry Irons, ale toho tu Faulkner omráčí, aby se nedozvěděl o bytosti, která se v nich nachází. To se jí však stane osudné, protože jakmile bytost pronikne ven, zabije většinu lidí, na které narazí. A mezi ně patří i Faulkner.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama