Superman & Lois (Superman a Lois) Lois Lane

Lois Lane

Lois Lane

Novinářka z Metropolis a Clarkova manželka.

Sezóny 1
2021 - 2021

Lois Lane je důrazná, neoblomná a tvrdá novinářka, která si svou kariéru vybudovala v Metropolis, a to konkrétně v novinách Daily Planet. Zde poznala Clarka Kenta, kterého si později vzala za muže a porodila mu dvojčata Jonathana a Jordana.

Její chování je odvozené především z toho, jakou měla výchovu. Jejím otcem je totiž armádní generál Sam Lane, který během její výchovy vždy tlačil na pilu. On sám později zjistil, že si Lois nevzala jen obyčejného novináře, ale přímo samotného Supermana, se kterým již delší dobu spolupracuje.


Clark a Lois se po dlouhém čase stráveném v Metropolis rozhodnou přestěhovat do Smallvillu, kde začnou žít život venkovanů. Lois dá výpověď ve své staré práci, protože se jejím novým šéfem stal Morgan Edge, a začne se podílet na smallvillských novinách, které vede Chrissy Beppo.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kubaskou

V Grimmovi jsem ji nesnášel, ale tady mi zas tak nevadí.

22.8.2021 | 14:24:26
RagnarokCzD

Za mě jedna z nejhorších Lanových co sem kdy viděl … nejen že ta herečka je nesympatická, ale i postava je tam prakticky jen proto, aby se do všeho s*ala, do každýho rejpala a snažila se ukázat jak silná ambiciózní a nezávislá žena zvládá jak kariéru, tak rodinu a jak by bez ní byl její totálně neschopnej muž, kterej jen pár set tisíckrát zachránil planetu … byl uplně v prdeli. :D

6.7.2021 | 12:12:22
FValek

Herečka hrozná, ale coby postava dobrá, ambiciózní…

22.3.2021 | 16:23:57
CoRnDuCK

Sympatická.

13.3.2021 | 0:28:29

Stav překladu

Epizoda S01E15: Last Sons of Krypton

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO GO, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás