Superman & Lois (Superman a Lois)
95/100 - 22×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Leeah Wong (Emily Phan)

Lois Lane

Lois Lane

Novinářka z Metropolis a Clarkova manželka.

Sezóny 3
2021 - 2023

Lois Lane je důrazná, neoblomná a tvrdá novinářka, která si svou kariéru vybudovala v Metropolis, a to konkrétně v novinách Daily Planet. Zde poznala Clarka Kenta, kterého si později vzala za muže a porodila mu dvojčata Jonathana a Jordana.

Její chování je odvozené především z toho, jakou měla výchovu. Jejím otcem je totiž armádní generál Sam Lane, který během její výchovy vždy tlačil na pilu. On sám později zjistil, že si Lois nevzala jen obyčejného novináře, ale přímo samotného Supermana, se kterým již delší dobu spolupracuje.


Clark a Lois se po dlouhém čase stráveném v Metropolis rozhodnou přestěhovat do Smallvillu, kde začnou žít život venkovanů. Lois dá výpověď ve své staré práci, protože se jejím novým šéfem stal Morgan Edge, a začne se podílet na smallvillských novinách, které vede Chrissy Beppo.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
HolyTrue

Nesympatická. Její sestra má pravdu s tím, jak ona musí mít vždy pravdu.

14.6.2022 | 11:49:31
azazel

Nemam tu herceku rada.

26.5.2022 | 8:49:32
RagnarokCzD

Za mě jedna z nejhorších Lanových co sem kdy viděl … nejen že ta herečka je nesympatická, ale i postava je tam prakticky jen proto, aby se do všeho s*ala, do každýho rejpala a snažila se ukázat jak silná ambiciózní a nezávislá žena zvládá jak kariéru, tak rodinu a jak by bez ní byl její totálně neschopnej muž, kterej jen pár set tisíckrát zachránil planetu … byl uplně v prdeli. :D

//Edit: Poslední dobou (druhá řada) si začínám až moc všímat jak strašně ta ženská šilhá … sakra to ji nemůžou zabírat z nějakýho úhlu aby to tolik nebilo do očí? :-/

18.5.2022 | 19:28:57
Brisingr8

Postava napisana celkom dobre, slusny priemer. Bohuzial ta Elizabeth to tu hra uplne inak ako v Grimm… pride mi akoby zadrziavala prdy pred kamerov. Hodnotenie: 40% a oci zavrete na max

23.3.2022 | 8:33:12
Kubaskou

V Grimmovi jsem ji nesnášel, ale tady mi zas tak nevadí.

22.8.2021 | 14:24:26
FValek

Herečka hrozná, ale coby postava dobrá, ambiciózní…

22.3.2021 | 16:23:57
CoRnDuCK

Sympatická.

13.3.2021 | 0:28:29

Stav překladu

Epizoda S03E10: Collision Course

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 9. - 11. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 9. - 11. díle

Je to neuvěřitelné, ale třetí série pomalu směřuje ke svému konci. V nadcházejících třech dílech bude i nadále vrcholit konflikt s Brunem, kterému se mezitím bude rozpadat jeho osobní život.

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama