Superman & Lois (Superman a Lois)
93/100 - 24×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Pauza
vysílání
4 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Tayler Buck (Natalie Irons), Adam Rayner (Morgan Edge), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Tyler Hoechlin (Kal-El z převráceného světa)

Morgan Edge

Morgan Edge

Inteligentní, výřečný a vášnivý magnát, který se sám vypracoval na vrchol.

Sezóny 2
2021 - 2022

Morgan Edge patří mezi nejvlivnější americké podnikatele. Je zakladatelem a majitelem Edge EnerCorp a má většinový podíl společnosti Galaxy Holdings. Kromě toho je aktuálně majitelem novin Daily Planet, které po svém návratu kompletně přepracoval, aby odpovídaly jeho vizi. Zatímco jedni ho milují, druzí ho nenávidí, protože jde o morálně zkaženého muže.

V době, kdy se do Smallvillu přestěhují Clark a jeho rodina, Edge zaměří svou pozornost na toto město. Zde se začne prezentovat jako podnikatel, který má v úmyslu pomoci místním lidem s jejich nezaměstnaností. Díky tomu si získá spoustu podporovatelů, mezi které patří i Kyle Cushing.

Edgeovi jde však ve skutečnosti o něco zcela jiného. Jeho skutečné plány jsou sice neznámé, ale je jasné, že mu jde o získání moci. Obklopuje se totiž skupinkou nadlidí, kteří pro něj dělají špinavou práci. Zatímco se jeden z nich postaví tváří v tvář Supermanovi, druhý mu pomůže nalézt velmi vzácný X-Kryptonit, díky kterému si bude moci vytvořit armádu přisluhovačů.

V průběhu první řady je odhaleno, že Morgan Edge je ve skutečnosti Kryptoňan Tal-Rho. Jeho rodiči jsou Zeta-Rho a Lara Lor-Van, tudíž jeho nevlastní bratrem je samotný Kal-El.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Tuctovej protivník, ale mě se to možná právě proto líbí … proti tomuhle týpkovi by byl Superman naprosto dokonale bezmocnej, těžko můžete někomu rozmlátit držku za to, že si těží šutry na vlastním pozemku a přitom bejt pořád za hrdinu. :D

//Edit: Tak se nám nakonec vybarvil … je to trochu škoda, podle mě byl daleko zajímavejší jako podnikatel a bylo by super kdyby stejně jako Lex byl zase Supermanův protivník prostě jen týpek, kterej se odmítá poddat jeho morálnímu kódu, ale „vlastně nedělá nic co by se dalo nějak zakázat“. :(

18.5.2022 | 19:34:13
FValek

Až příliš obyčejný, očekávatelný a neoriginální padouch…

22.3.2021 | 16:26:13

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Stav překladu

Epizoda S03E13: What Kills You Only Makes You Stronger

cz100%
DOKONČENO

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Reklama

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 12. - 13. díle

Poslední dvě epizody třetí série zaměří svou pozornost především na Lexe Luthora, který se po Brunově zatčení ocitne zpátky na svobodě.

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama