Superman & Lois (Superman a Lois)
94/100 - 21×

Superman & Lois(Superman a Lois)(Superman and Lois)

Nejslavnější superhrdina a nejznámější novinářka, právě toto duo tvoří Clark Kent (v utajení Superman) a Lois Lane. Jak však vypadá jejich každodenní život? Ten se rozhodně neobejde bez stresu, nátlaku a komplikací. Obzvláště, když jsou nyní rodiči.

USA | 2021 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Tyler Hoechlin (Clark Kent), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alexander Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Sam Lane), Wolé Parks (John Henry Irons), Sofia Hasmik (Chrissy Beppo), Adam Rayner (Morgan Edge), Tayler Buck (Natalie Irons), Joselyn Picard (Sophie Cushing), Daisy Tormé (Ironsova umělá inteligence), Zane Clifford (Timmy Ryan)

Morgan Edge

Morgan Edge

Inteligentní, výřečný a vášnivý magnát, který se sám vypracoval na vrchol.

Sezóny 2
2021 - 2022

Morgan Edge patří mezi nejvlivnější americké podnikatele. Je zakladatelem a majitelem Edge EnerCorp a má většinový podíl společnosti Galaxy Holdings. Kromě toho je aktuálně majitelem novin Daily Planet, které po svém návratu kompletně přepracoval, aby odpovídaly jeho vizi. Zatímco jedni ho milují, druzí ho nenávidí, protože jde o morálně zkaženého muže.

V době, kdy se do Smallvillu přestěhují Clark a jeho rodina, Edge zaměří svou pozornost na toto město. Zde se začne prezentovat jako podnikatel, který má v úmyslu pomoci místním lidem s jejich nezaměstnaností. Díky tomu si získá spoustu podporovatelů, mezi které patří i Kyle Cushing.


Edgeovi jde však ve skutečnosti o něco zcela jiného. Jeho skutečné plány jsou sice neznámé, ale je jasné, že mu jde o získání moci. Obklopuje se totiž skupinkou nadlidí, kteří pro něj dělají špinavou práci. Zatímco se jeden z nich postaví tváří v tvář Supermanovi, druhý mu pomůže nalézt velmi vzácný X-Kryptonit, díky kterému si bude moci vytvořit armádu přisluhovačů.

V průběhu první řady je odhaleno, že Morgan Edge je ve skutečnosti Kryptoňan Tal-Rho. Jeho rodiči jsou Zeta-Rho a Lara Lor-Van, tudíž jeho nevlastní bratrem je samotný Kal-El.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Tuctovej protivník, ale mě se to možná právě proto líbí … proti tomuhle týpkovi by byl Superman naprosto dokonale bezmocnej, těžko můžete někomu rozmlátit držku za to, že si těží šutry na vlastním pozemku a přitom bejt pořád za hrdinu. :D

//Edit: Tak se nám nakonec vybarvil … je to trochu škoda, podle mě byl daleko zajímavejší jako podnikatel a bylo by super kdyby stejně jako Lex byl zase Supermanův protivník prostě jen týpek, kterej se odmítá poddat jeho morálnímu kódu, ale „vlastně nedělá nic co by se dalo nějak zakázat“. :(

18.5.2022 | 19:34:13
FValek

Až příliš obyčejný, očekávatelný a neoriginální padouch…

22.3.2021 | 16:26:13

Stav překladu

Epizoda S02E14: Worlds War Bizzare

Nejnovější díly seriálu Superman & Lois si můžete pustit na streamovací službě HBO Max, kde si je užijete i s českou podporou.

Na co se můžeme těšit

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Přečtěte si, co nás čeká ve 14. - 15. díle

Před námi jsou poslední dvě epizody druhé série, které završí aktuální příběh. Podaří se Ally spojit oba světy? Nebo ji Superman zastaví?

Reklama

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama