Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 762×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jim Beaver (Bobby Singer), Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

S06E13: Unforgiven

S06E13: Unforgiven

Sam si začne rovzpomínat na případ, na kterém pracoval společně se Samuelem předtím než se znovu shledal s Deanem. Sam obdrží tajemnou zprávu se souřadnicemi malého města, takže se to bratři rozhodnou prověřit. Dean je překvapen, když mu místní začnou vyprávět o věcech, které Sam dělal, když tam bydlel.

cz sk
11.2.2011
1 970 000
41 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Táto epizóda zvolila naozaj nápaditý spôsobom vyprávania. Bolo vskutku podmanivé, ako sa striedali a prelínali flashbacky so skutočnosťou. A tiež sa mi páčilo čiernobiela vizuálna štylizácia daných flashbackov. Aby Dean a Sam prišli na kĺb tomuto prípadu, bolo nutné odhaliť Samovu históriu s týmto miestom. Dean nebol moc nadšený z toho, že sa Sam snažil rozpamätať a pospájať si jednotlivé súvislosti. Totižto Dean si dobre uvedomoval riziko toho, že sa môže seriózne poškodiť stena vo vnútri Samovej hlavy a tým by si rozpomenul na všetky tie hrôzy, ktorými si musela jeho duša prejsť. Síce si Sammy napokon spomenul na to, že majú čo dočinenia s arachne, avšak vyžiadalo si to na jeho duševnom stave svoju cenu, keďže na konci dostal záchvat.

13.2.2021 | 0:24:09
wrong

Aha, takže tu niekde začal ten Samov pitomý ublížený výraz, ktorý ma posledné série tak irituje.

24.2.2018 | 14:00:03

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama