Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 764×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

S12E23: All Along the Watchtower

S12E23: All Along the Watchtower

Lucifer bojuje se Samem, Deanem a Castielem o „opatrovnictví“ svého nenarozeného dítěte.

18.5.2017
2 600 000
43 minutHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Veľmi šokujúce finále plné najrôznejších twistov. Dianie ma emocionálne úplne položilo, bol som naprosto zdrvený z toľkých strát. Smrť Cassa, Roweni a Crowleyho som niesol nesmierne ťažko. Hneď z úvodu sa s nami o svoj silný osobný mement podelili Cass a Kelly. Sila blížiaceho sa dieťaťa postupne pretrháva plášť nášho vesmíru, až kým nedošlo na na vytvorenie trhliny v čase a priestore, čiže prechod do alternatívnej reality. Medzičasom Crowley konečne prehupne z krysy do svojho tela a v plnej paráda vstáva z mŕtvych! Crowley si uvedomuje, že sa dopustil chyby ohľadom Lucifera a je odhodlaný ju napraviť. Jeho reč bola tomu živým dôkazom a z jeho slov bolo cítiť tú zmenu k dobrému. Crowleyho obetavý čin ma nútil si zaspomínať nad jeho úžasným charakterovým oblúkom a o to viac mi bude chýbať.

21.3.2021 | 18:06:17
Strong

myslite ze je sance ze se crowley vrati nejak zpatky ve 14 sezone??:( ta postava byla super!!prece jenom je to supernatural ale i tak no..je nekde potvrzene primo od toho herce ze konci??

25.9.2018 | 0:06:37
StydiaShipper

Pro mě zatím nejemotivnější epizoda z celého seriálu.

23.2.2018 | 17:15:49
komcus

Jeden z nejlepších dílů. Hlavně posledních 10 minut byla bomba. :O

čestný člen redakce
1.1.2018 | 16:01:14
Jirka 007

Jestli se Castiel,Crowle­y,Rowena nevrati tak pro me serial skoncil.Koneckoncu nejlepsim se ma vzdy skoncit,umele natahovani neni nanic :-(

9.10.2017 | 16:00:59
Skaradyn

Mňa by najviac potešilo, keby Sam zasa nemal dušu. To boli asi moje najobľúbenejšie epizódy.

26.7.2017 | 22:53:52
Goofy6

Tak Casse máme jistýho, jelikož sám Misha potvrdil, že se Cass vrátí a Marry dostanou určitě zpátky taky. U Crowleyho je to nejistý, ale podle mě se vrátí alespoň jako vedlejší postava, ikdyž možná ne hned v další sezóně. Koho bych ale ještě rád viděl zpátky a o kom nikdo jiný nemluví je Kelly. Její syn je nephilim a už jednou ji oživil, tak proč ne znovu. Přece jenom je jeho matka. A když by už byl v tom oživování, tak by mohl oživit i Casse, abysme nemuseli sledovat několik dílů, kde se Sam a Dean předhánějí v tom, kdo se nechá víc zmrzačit a přinese větší oběť v jejich snažení oživit Casse.

25.6.2017 | 0:35:50
Hanybalys

Crowleyho je ohromná škoda. S Luciferem moje nej top. Rád bych je zpátky oba, ale slyšel jsem že ten herec co hraje Crowleyho už nebude dál natáčet, takže je to asi jeho definitivní konec…Samozřejmě že by se mohl zase napsat scénář, že by si Crowley našel novou schránku a hrál by ho někdo jiný, ale moc tomu nevěřím. To by musel bejt sakra dobrej herec, aby po něm laťku nesnížil. Díl vynikající a zbytek mrtvých mi scházet nebude

18.6.2017 | 19:59:53
tigy

Hlavne nech sa v S13 vráti ten starý, drsný Castiel, čo dokázal Deana uzemniť, keď bolo treba…

3.6.2017 | 8:27:47
Valantorelof

Castiel a Crowley můžou zůstat mrtví. Jen nechcu linku, kde Jack bude ničit svět a bráchové ho zachraní. Chuck a Amara proti Jackovi-to by šlo, pokud se zničí půlka planety.

23.5.2017 | 11:12:27

Carry on

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama