Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 764×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

S13E10: Wayward Sisters

S13E10: Wayward Sisters

Poté, co Sam a Dean zmizí, Jody zavolá Claire a řekne jí, že nastal čas, aby se vrátila domů – musí totiž najít Winchesterovy. Claire se znovushledává s Alex, která se snaží žít normální život, i když občas loví monstra. Jody je šťastná, že se Claire vrátila, ale obává se vize Patience, která zahrnuje právě její adoptivní dceru. Claire a Alex pátrají po Kaie Nieves, jež je zodpovědná za otevření trhliny, kterou Sam a Dean prošli, a je klíčem k jejich záchraně. Jody zavolá své přítelkyni Donně a skupina žen se vydává na nejdůležitejší lov v jejich životě.

18.1.2018
1 850 000
43 minut

Základní info:

Režie: Phil Sgriccia
Scénář: Robert Berens a Andrew Dabb

Trailer k desáté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Síce trošku feministický diel, ktorého zámerom nám bolo ukázať ženskú silu, ale ja som sa bavil. Neprišlo mi to vôbec nasilu, takmer ku každej jednej postave nežného pohlavia mám vybudovaný vzťah a vidieť ich takto všetky pokope veľmi potešilo. Ženská tímovka sa z môjho pohľadu podarila na výbornú, naozaj úžasné ženy, všetky do jednej. Najviac ma rozhodne bavila Claire a to od samého začiatku, kde sa nám parádne predviedla v akcii. Claire je jednoducho úchvatná a scény s ňou boli proste badass. Náhle sa však všetko utíchlo, keď došlo na citlivú tému ohľadom predpovedanej smrti Claire. Scény, ktoré prišli potom sa snažili emócie vyžmýkať na maximum. Bol som skutočne emocionálne napätý a držaní v očakávaniach, kto zomrie. Aj osobné momenty medzi Claire a Alex boli pekné a koniec bol silný.

23.3.2021 | 0:26:50
CZEMarkus

Než začnu něco psát, tak výběr úvodní písničky top. „I Am The Fire“

Velmi dobře jsem se bavil, mozek nechal spát. Ikdyž jsou zde chyby, které chápu u ostatních můžou být rušivé, tak já je nějak nechal být. Škoda, že tohle nebyl třeba dvojdíl a nepůsobilo by to tak moc uspěchaným dojmem.

26.9.2019 | 20:58:04
Hanybalys

aspirace na nejtrapnější díl seriálu

8.5.2018 | 15:04:06
eli.hot

Jody a Donna :) Já se bavila!

8.2.2018 | 13:08:26
Gus.

Gender už je všude, ale já se bavil.

31.1.2018 | 18:02:24
Najorto

Nic moc… Začíná se projevovat trend dnešních teenagerů.

23.1.2018 | 17:49:28
Kasom

Všichni jsme čekali že tenhle díl bude pecka, ale bohužel není. Ale ani vůbec není špatný, takový lepší průměr. Potom cliffhangeru ,čekání a to že to má být prequel ke spinofu by si to pravdu zasloužilo být lepší.

22.1.2018 | 23:10:33
Zdenox

Na spinoff musí najet, a dle všech info to nebudu jako SPN, takže za mě dobrý. To že Vám někomu není Clair sympatická a pod., neznamená hned že to bude špatné. Naopak, mě se zamlouvá zapojení Dony a bude to zase jiná forma lovců. Winchestrovi jsou jenom jedni,ale lovců je víc. Tak proč ne!

22.1.2018 | 22:26:45
Michal1314

Skvělý díl! Konečně nějaké spestření , nevíte zda bude tedy i vysílán jako samostatný seriál? pokud ano tak kdy

22.1.2018 | 20:34:16
Abi

Tak tenhle spin-off vypadá zatím poměrně slušně. Lépe než ten předchozí… Mám ráda Jody, Donnu a konečně sympaticky vypadá i Alex. Claire má víc prostoru než je nutné. Nová „zlá“ Kaia, jak tady někdo psal, přeci nemusí být nutně zlá. Žila ve zlém světě a člověk dělá spoustu hnusných věcí, aby přežil. Nebude muset být zlá, na konci série… jen na to bude muset přijít.

21.1.2018 | 21:01:12
1

Carry on

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama