Supernatural (Lovci duchů) S13E19: Funeralia

S13E19: Funeralia

S13E19: Funeralia

Sam a Dean musí zastavit Rowenu, která se vydala na smrtící misi. Castiel hledá v nebi rekruty pro blížící se invazi, ale je šokován, co a koho tam najde.

cz sk
19.4.2018
1 380 000
42 minut

Základní info:

Režie: Nina Lopez-Corrado
Scénář: Steve Yockey

Trailer k devatenácté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Rowena sa začína vymykať spod kontroly a je práve na Samovi, aby ju uzemnil, keďže jej dal prístup k takejto absolútnej magickej moci. Sammy si uvedomil, že sa zmýlil v Rowene, keď sa nad ňou vtedy zľutoval. Musím povedať, že nespútanú Rowenu ma skrátka baví. Tiež však Rowenu plne chápem, dokážem sa do nej v cítiť a celkom s ňou aj sympatizujem. Totiž Rowenine motívy boli čisté, chcela naspäť svojho zosnulého syna Crowleyho, ktorého smrť v nej vyvolalo nečakanú reakciu. Jej trúchlenie ma vážne odmäkčilo a bolo mi je ľúto. Rowena si prešla citeľnou zmenou, je emocionálne otvorenejšia a pociťuje sentiment. A záverečná scéna, kedy sa Dean so Samom zastali Roweni, bola veľmi pekná. Medzitým Cass sa vydá na návštevu Neba, kde sa dozvedá o biednom stave, v akom sa Nebesia súčasne nachádzajú.

25.3.2021 | 10:17:50
tigy

Linka s Rowenou skvelá, dúfala som, že bude nakoniec ok :) To, že ju má zabiť Sam ešte môže dopadnúť aj tak, že sa Rowena dobrovoľne obetuje, ako Crowley… Ale najviac sa bojím toho „Čoskoro sa uvidíme“ :(

24.4.2018 | 21:58:36
Billy the Kid

vinikajicí :)

24.4.2018 | 18:57:31
1chowchow1

Hello Tweety Pie :D :D :D

23.4.2018 | 20:11:10
Jirka 007

Super dil,tesim se na dalsi

22.4.2018 | 7:01:26
Kimberlly

Rowena ako vždy famózna. To s Nebom ma fakt prekvapilo a návrat Naomi ma šokoval, vôbec som to nečakala. :D

21.4.2018 | 22:27:08
Impala'67

Parádní epizoda. S tím co se všechno postavy dozvídají se popravdě ztrácím v tom, co které postavy vědí :D Jinak nás do příští řady asi čeká pořádnej shitstorm. Máme tu AU Michaela, kterýho asi koncem týhle řady krouhnou, ale říkám si, že to co předpovídá Naomi, se doopravdy stane. Plus ještě nedořešená věc s Kosmickou entitou. Nějak jsem na vážkách s Crowleym, asi skončil v Prázdnotě, tudíž by se vracet neměl, ale tvůrci ho pořád vytahují, takže to asi nebude tak definitivní. I kdyby ho měl hrát jinej herec. Jak vidno, Lucifer i Gabriel jsou někde v trapu. Tak si říkám, jestli se nevrátí zpátky z Klece Michael. Nelíbilo se mi jak Smrt (Billie) řekla Deanovi, že se znovu brzy uvidí. Bojím se, že sérii zase zakončí zvratem a my budem do října čekat. Taková hromada věcí na talíři.

20.4.2018 | 20:24:46

Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 744×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jim Beaver (Bobby Singer), Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Reklama

Hlídejte si nás