Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 756×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jim Beaver (Bobby Singer), Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

S15E09: The Trap

S15E09: The Trap

Sam a Eileen musí čelit brutální pravdě. Mezitím Dean a Castiel spolupracují a doufají, že budou krok napřed před Bohem.

cz sk
16.1.2020
42 minut

Základní info:

Režie: Robert Singer Scénář: Robert Berens

Trailer k deváté epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Chuck vycítil v Samovi posledné zvyšky nádeje a preto mu ukáže budúcnosť, čím ho definitívne zlomí. Medzitým Dean a Cass zamierili do Purgatória, kde došlo rovno k niekoľkým osobným a emotívnym momentov. Aj napriek dusnu a napätie, ktoré momentálne panuje medzi nimi, Cass sa nakoniec odhodlal citovo otvoriť pred Deanom. Každopádne, bolo jedno koľkokrát sa ešte Cass ospravedlní, Dean sa cez to stále nevedel preniesť. Keď sa však situácia náhle zvrtla, Deana premôžu výčitky svedomia. Cassove zmiznutie vyvolalo v Deanovi spontánnu emocionálnu reakciu a omrzela ho skutočnosť, že nikdy nemal šancu sa udobriť a odpustiť Cassovi. Deanov slovný prejav ľútosti a priznanie toho, že sa mýlil, bol velice silný a dojemný. Ďalšia perfektná ukážka toho, že Očistec skutočne očisťuje. A hurá, Jack je späť!

3.4.2021 | 13:57:22
Bredkokpit

Sama jako postavu jsem nikdy neměl rád, zakomplexovaný čur.. co všechno svými mindráky pohnojí.

29.1.2020 | 11:52:04
RedRose

tento dil opravdu o nicem…

27.1.2020 | 3:04:25
Kimberlly

Pre mňa to bola super napínavá epizóda, ale tá dejová linka v Očistci bola slabota. Vôbec nevyužité, akoby tam ani neboli. Keby aspoň ukázali ako sa Castiel dostal zo zajatia…

21.1.2020 | 10:49:24
Impala'67

Za mě epizoda dost zklamání. SPOILER Zápletka o Očistci snad úplně o ničem. Castiel, i když nemá všechnu svou sílu, jen tak odhodí Leviatána. Snad i v 7. řadě bylo ukázaný, že Anděl je proti Leviatánovi mnohem slabší. A jako nádavek Leviátánům prý zdrhne. Buďto nám něco neukázali, anebo to prostě moc dobře nevymysleli. Linka s Bohem v týhle epizodě taky nic moc. Nakonec to šlo všecko nikam. Máme akorát Boha v plné síle a Sama, přesvědčenýho o tom, že Boha nemůžou ani zabít, ani uvěznit. A pomyslná hořká třešnička na tom dortu zklamání je Jackovo a Billieno cameo, který bylo vlastně úplně o ho*ně. Jediný plus, který můžu zmínit, jsou asi jen herecký výkony a možná počítačový efekty.

17.1.2020 | 16:52:56

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama