Supernatural (Lovci duchů) S15E20: Carry On

S15E20: Carry On

S15E20: Carry On
cz sk
19.11.2020
42 minut

Základní info:

Režie: Robert Singer

Foto: CWHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Violet

Dlouho přemýšlím co napsat, ale asi to nezjistím. Pro mě to je konec jedné mé rodiny. Tak na mě celý seriál působil. Jinak už tady bylo vše řečeno, i proč byl konec s málo lidmi, škoda toho. Ale i tak to pro mě bylo epic. No Dean mohl odejít s větší noblesou, to je fakt. Stejně jsem řvala jak želva. ❤

14.1.2021 | 16:28:43
Bruce.Kent

Nechápu, jak se někomu nemůže nelíbit konec tohoto seriálu. 100%

9.1.2021 | 13:58:57
Arya1234

Zakončení seriálu bylo super. Bylo mi sice líto, že Dean umřel takovou smrtí, tak trochu jsem čekala v lepší konec jako měl Sam, ale jejich shledaní na konci v nebi bylo úžasné. Nicméně budou mi kluci chybět. Bylo to krásných 15 let :)

8.12.2020 | 18:10:53
Kasom

A jak dopadl Chuck ? Mohli ukázat jak to zvládá jako smrtelník :)

4.12.2020 | 6:50:23
tigy

Dobrý koniec, a nebyť tej hnusnej korony, bol by ešte lepší, lebo by sa na konci Sam a Dean určite stretli s nejakými známymi tvárami, ale toto už tvorcovia bohužiaľ ovplyvniť nevedeli, nie sú totiž Jack ;)

Štve ma, ako všetci vravia – hrdzavý klinec! Dopekla, hnusný kus roxoru to bol a veru nechcela by som ho mať zapichnutý v chrbte, chudák Dean :(

Jednu výhradu ale mám, tá Samova parochňa, keď sedel v Impale, to bol des, čo celkom nechápem, lebo keď umieral, mal tie vlasy ok…

Bol to super seriál a už teraz sa mi cnie :(

3.12.2020 | 19:18:08
tominotomino

Moc pěkné finále. A vy, co si říkáte, proč Deana nezachránil třeba Jack, tak ten říkal, že nebude nijak zasahovat. Tohle dělal Chuck, který z Winchesterů udělal své nesmrtelné postavy, a to Jack nechce. Byl to díl plný emocí a jestli vám chyběly nějaké staré tváře, tak od toho byl závěr minulého dílu. Tenhle byl vyloženě o bratrech. Jediné, co mě mrzí, je, že neměl Sam dva syny, kteří by převzali štafetu. Same a Deane… bylo to parádní jízda a děkuji vám za ni.

webmaster
3.12.2020 | 10:32:42
JackSG1

Lidi, vašich názorů si vážím, ale jinak to asi natočit nešlo. Kdyby neřádil ten virus, tak si myslím, že by to finále bylo se všemi herci a za mě by bylo epické. Ale bohužel to jinak nešlo. Ale to rozloučení a poděkování bylo skvělé. To je můj názor.

25.11.2020 | 21:21:41
Nate_

Zakončení série bylo lepší, než jsem měl očekávání. Ideologie toho, že oba zemřeli tak, jak původně chtěli byla moc hezká a zmizel ze mě pocit, že zapomněli na původní dění Supernatural. Ti, co nadávají na Deanovu a Samovu smrt, prosím vás.

  • Deana už život nebavil, dokonce i chtěl zemřít. Byl unavený, a Jack mu dal, co vždycky chtěl. Smrt guns blazing, ala Butch and Sundance. Dokonce během toho dokázal zneškodnit TANKA (toho buffed upíra) a zachránit dvě děcka.
  • Sam chtěl odejít z loveckého života, udělat si školu, udělat si děcko a žít bezpečný život. To se mu povedlo a Sam je první lovec, co dokázal odejít z života a umřít ve vlastní posteli.

So what the fuck is wrong with you people?

24.11.2020 | 20:28:03
Jirka 007

Hrozne odflaknuty,chybel jakykoli epicky nadech,velmi slabe a smutne rozlouceni po 15 letech.A ani zadne shledani s byvalymi treba v nebi.Nepove­deny konec.

24.11.2020 | 9:55:20
Petulka88

No na jednu stranu mi Deanova smrt přišla úsměvná, ale Jack řekl, že nebude zasahovat. Tudíž asi skončila ta jejich nesmrtelnost. Půlku seriálu jsem byla tak nějak naštvaná, a čekala jsem až uslyším Carry on. Dojemny díl bych hodnotila až tím, jak Dean nasedl do auta a spustil se song a až od té chvile mi ukápla slza. Setkání na mostě bylo fajn. Jako super díl bych viděla konec, kdy Dean přijede za rodiči a rodiče a všichni jeho kamarádi a lidi , které miloval by tam grilovali a popíjeli pivko a tam by se objevil Sa m. Prostě taková velká milující rodina v nebi.

23.11.2020 | 20:53:19

Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 739×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Pauza
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 42 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jim Beaver (Bobby Singer), Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

Carry on

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Reklama

Hlídejte si nás