Supernatural (Lovci duchů) Bobby a Rufus se vracejí do seriálu

Bobby a Rufus se vracejí do seriálu

Bobby a Rufus se vracejí do seriálu

Smrt neznamená v Supernatural nikdy konec. Proto všichni fanoušci jistě zajásají radostí, že se v jedenácté řadě opět setkáme s dvěma velmi oblíbenými (ačkoli dávno mrtvými) postavami – Bobbym a Rufusem.


23 0
14.1.2016

Bobby a Rufus jsou zpět!

Podle TVLine, Jim Beaver (Bobby Singer) a Steven Williams (Rufus Turner) se vrátí v průběhu jedenácté řady, aby si zopakovali své role lovců.

Bobby byl zabit během sedmé řady a Rufus zemřel v řadě šesté, ačkoli se oba vrátili ze záhrobí. Ale v nové epizodě je neuvidíme v Nebi nebo jako duchy, ale ve flashbacku. Jak již bylo zmíněno Bobby byl zabit před 4 řadami, ale objevil se zatím v každé další řadě, ačkoli jen v jednom díle (ve snu, v Nebi a v Pekle). Flashback je další z možností, jak přivést Jima Beavera zpátky do seriálu. Co se Williamse týče, bude to jeho první návrat od sedmé řady, kdy se zjevil Bobbymu, když umíral.


Podle producenta Jeremyho Carvera bude epizoda o případu, který před lety vyšetřoval Bobby a Rufus a teď se k němu vrací Sam a Dean. Flashbacky tedy budou zobrazoval staré kamarády, jak spolupracují na případu a budou probíhat na dějové linii s pátou řadou.

Co nás čeká dále?

Ve dvanácté epizodě nás jako hostující hvězda navštíví herečka Dee Wallace (E.T.mimozemšťan) a dále v epizodě patnácté Mike “The Miz” Mizanin, známý americký wrestler. Epizoda by se měla odehrávat na malém městečku ve wrestlerském prostředí a měla by být velmi zábavná.

O ději dalších dílech jedenácté řady zatím není přesně jasno. Jasné ale je, že prezident The CW Mark Pedowitz chce vidět Supernatural nadále, tedy v řadě dvanácté. Pedowitz na zimní tiskovce Television Critics Association, prohlásil, že Jaredovi a Jensenovi se daří skvěle, a že seriálu se daří také celkově lépe než loni. Ačkoli tedy dvanáctá řada nebyla oficiálně potvrzena, vypadá to velmi nadějně.

Těšíte se na návrat Bobbyho a Rufuse? A jaké máte pocity ohledně případně dvanácté řady?

Diskuze /1

herriete Lébl.

Tahle dvojka nikdy nezklame.

14.1.2016 | 22:48:49
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

War of the Worlds

War of the Worlds

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás