Supernatural (Lovci duchů) České titulky k epizodě We Happy Few dokončeny

České titulky k epizodě We Happy Few dokončeny

České titulky k epizodě We Happy Few dokončeny

Tým AMW.cz dokončil překlad českých titulků k epizodě We Happy Few. Titulky jsou k dispozici na stránkách překladatelského týmu nebo pod českou vlaječkou. Překladatelům děkujeme. Po zhlédnutí nezapomeňte epizodu ohodnotit, popřípadě se podělit o své názory v diskuzi.

13 0
20.5.2016

Diskuze /3

fekonald

super

20.5.2016 | 13:25:59
Maximiliancz

Díky :)

20.5.2016 | 14:12:24
Revenan

Spoiler

Zaráží mě trošku dvě věci.

  1. Lucifera kuchala Amara nevíme kolik dní a bůh ho opraví lusknutím prstu. Michael je pouze zavřenej v kleci kde Lucifer bez újmy ztrávil tisíce let. Úplně nechápu co mohlo být s Michaelem tak špatně aby ho nedokázal dát Chuck do kupy. I kdyby byl Michael dost sesypanej psychicky měl docela velký smysl pro povinost aby se dal před tím bojem do kupy.
  2. Bůh potřeboval dost obrovskou artilerii aby Amaru oslabil a mohl jí alespoň zavřít. A ona po zásahu celý tý artilerie jen luske prsty hodí rukou a pravděpodobně nejsilnější archanděl se vypaří jen tak a Chucka defakto zabije? Když tam několikrát říkají, že jsou stejně silný?

Ten konec mi příjde dost jako blbost. „boj“ Amara Lucifer nekomentuju. Čekal jsem o dost víc.

A takový nápad navíc. Když byl teda Michael tak moc nepoužitelný. Proč bůh neodňal milost a nedal jí třeba Deanovi? Nemusel by vytvářet nového archanděla od nuly.

20.5.2016 | 16:59:55
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás