Supernatural (Lovci duchů) Chuck se vrací do seriálu

Chuck se vrací do seriálu

Chuck se vrací do seriálu

Rob Benedict se tuto řadu vrací zpět do seriálu, kde hraje postavu Chucka Shurleyho, autora knih Supernatural a podle mnohých fanoušků dokonce Boha samotného ve čtvrté a páté řadě seriálu.


23 0
17.2.2016

Rob Benedict se nedávno vrátil do seriálu během dvousté epizody Fan Fiction, která byla odvysílána v desáté řadě. Návrat Chucka Shurleyho tuto řadu můžeme očekávat až v epizodě č. 20.

(Takto se Chuck naposledy mihl v epizodě Fan Fiction. Autorství: CW.com)


Detaily ohledně Chuckova návratu jsou zatím drženy v tajnosti. Vzhledem k tomu, kolik zmínek o Bohu jsme doposud slyšeli, by bylo překvapením, kdyby nesehrál důležitou roli. A rozhodně by bylo na škodu, pokud by nedošlo k setkání Chucka s Luciferem a Amarou. Mimo jiné se očekává, že se konečně dočkáme odpovědi na otázku, zda Chuck je či není opravdu Bůh. Všechny tyto informace budou zodpovězeny až ke konci série, premiéra je plánována na druhou polovinu dubna.

Co říkáte na tuto novinku a jaká jsou vaše očekávání ohledně Chuckova návratu?

Diskuze /10

Kimberlly

Perfektné

17.2.2016 | 14:34:03
FaNTa

Jeho návrat je perfektně načasovaný. Už z této zprávy mi je jasné, že Chuck bude na 98% Bůh. Těším se

17.2.2016 | 15:28:59
pearchille

:D yesssss

17.2.2016 | 16:08:19
Mischel Pendragon

Já myslela že už to dávno bylo potvrzené, že hrál Boha :D Myslím, že jsem někde četla, že se sám ptal a oni mu to potvrdili, nebo že mu to nějak řekli :D A i kdyby ne, tak pro mě je to Bůh na 100% :D

17.2.2016 | 17:23:24
Impala'67

Nevím, jestli tvůrci v seriálu naplno přiznají, že je Chuck ten Bůh, spíš si myslím, že to nějak zaonačí, aby měli nějaký zadní vrátka.

17.2.2016 | 20:17:44
Myraelle

Měla sem za to, že v jedný epizodě říkali, že je mrtvej. Ale jestli je fakticky bůh… zprávy o jeho smrti byly asi poněkud předčasné.

18.2.2016 | 3:10:28
malaaem

Castiel povedal v epizóde, keď sa z Kevina stal prorok, že Chuck je pravdepodobne mŕtvy, inak by nepovstal nový prorok..Ale to boli len dohady, vzhľadom nato, že vo finále 5 série sa Chuck po dopísaní epilógu vyparil..Sám Rob Benedict vyhlásil v jednom rozhovore, že nepochopil že predstavoval boha. Vraj mu to museli povedať tvorcovia..

18.2.2016 | 18:21:30
vlad123

Nevyparil, soupe s tou divnou blonckou :-D Neverim ze je buh, uz jen proto, ze by to urcite poznali andele, ani deanuv privesek nesvitil. Navic tam zemrelo od te doby velmi mnoho lidi, rozhodne kdyby to byl buh, byl by extremne kruty…Nemyslim si, ze by tvurci chteli zobrazit boha jako nekoho, komu je vsecko fuk a necha ostatni se trapit nebo umirat. Rozhodne ne v usa kde i prezident rika buh ochranuj ameriku. No co by to bylo za boha. Asi jako predstava ze se v usa serialu objevi sex nezletileho :-D Rozhodne by tohle muselo mit velky duvod, aby byl buh. To by hodne americanu nasralo, kdyby buh byl flegmatickej trotl…

A kdyz se na to kouknete logicky, Amara by nevycitila pritomnost boha? Asi tezko by se pred ni schoval kdyz jsou vlastne jedno. On muze byt klidne osoba, co buh stvoril.

a treba sem mimo a je to tak. Ikdyz mi to prijde trosku moc jednoznacny a citelny, takze to tvurci urcite zmeni :)

18.2.2016 | 20:03:14
vlad123

Muze byt nesmysl, ale co kdyz Chuck je Adam, prvni muz. Hodne vi, hodne zna :)

Meli jsme uz hodne postav z bible. Adam a Eva jak si nic.

18.2.2016 | 20:07:23
J.segin

Podľa mňa boha nezoobrazia ako žiadnu postavu ani nič hmotné …s tým by bolo podľa mňa veľa problémov.. mne sa celý ten príbeh páči že sa na svet boh vykašľal lebo ľudia to posrali a nevedia sa polepšiť … a naši hrdinovia si s tým budú musieť poradiť znova sami aj celé ľudstvo … proste ľudia si za to všetko zlé môžu sami a je to len a len na nich či sa z toho dostanú sami … verím že boh im nejako určite pomôže (ako v 5 serií) ale nebude to tak podstatné aby mu dali postavu… verím že „ruka božia“ zohrá ešte nejakú úlohu a myslím si že v podobe Delphine.. resp ešte cez ňu by sa mohol prejaviť nejako boh … nemusela umrieť … a myslím si aj boli už nejaké úniky ohľadom adama žeby mohol v tomto boji zohrať nejakú úlohu :)

24.2.2016 | 0:02:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Rising Son

The Rising Son

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás