Supernatural (Lovci duchů) Co nás čeká v následujících epizodách?

Co nás čeká v následujících epizodách?

Co nás čeká v následujících epizodách?

Po odvysílání epizody First Blood se na internetu objevily všelijaké reakce – někdo byl nadšený, někdo byl zklamaný a někdo čekal, že první krev bude zkrátka o zrození nefilim. Co nás ale tedy čeká v následujících třech epizodách?


10 1
29.1.2017

Již příští týden nás čeká nová epizoda s názvem Lily Sunder Has Some Regrets. O co tedy půjde?

ANDĚLÉ MEZI NÁMI – Lily Sunder (hraje Alicia Witt) se ponoří hluboko do černé magie, své schopnosti zlepšuje po více než století, aby se mohla pomstít skupině andělů, kteří zabili její rodinu. Sam a Dean ji musí co nejrychleji zastavit – dříve než se Castiel stane její další obětí.


Thumbnail Play icon

Týden poté, tedy 9. února (10. února našeho času), bude odvysílána další epizoda s názvem Regarding Dean. Podle oficiální popisu od stanice The CW to vypadá, že se s čarodějkami jen tak nerozloučíme.

DEAN ZTRATÍ PAMĚŤ – Sam vyhledá Rowenu, aby mu pomohla s nalezením staré a mocné rodiny čarodějů, přičemž Dean je zasažen kouzlem, které okamžitě vymaže jeho paměť.

Následující epizodu s názvem Stuck in the Middle (With You), v pořadí dvanáctou, režíroval Richard Speight Jr. aka Gabriel (Trickster).

REŽÍRUJE RICHARD SPEIGHT JR. – Mary požádá Sama, Deana a Castiela o pomoc s jedním případem, na kterém právě pracuje. Ale nezmíní se jim, že do případu jsou zapojeni také britští Strážci slova. Když je ale Mary zrazena, všechno je prozrazeno.

Podle popisů nových epizod je jasné, že k hlavní dějové lince této série se vrátíme až v polovině února. Nikde však není zmíněno, jaké budou následky porušení dohody s Billie. Jak se na nové epizody těšíte vy? A na jaký další vývoj byste se těšili? Podělte se s ostatními o své názory v komentářích.

Diskuze /4

Deanmon

Já osobně si myslím, že dějová linka 12.série je asi nejslabší za posledních několik sérií, nikam to pořádně nevede. Je to takový mash up všeho možného ( Lucifer, Billie, Men of letters, vztah s Marry) ale ve výsledku pak člověk pořádně neví kam to celé vlastně směřuje. Jsem zvědavý jak se to postupně vyvine ale za mně zatím nic moc :(.

#4 TomasV01
29.1.2017 | 19:51:00
Kimberlly

12. séria začala dobre, ale musím súhlasiť, že to málo riešia. Mám rada nedejové časti, ale troška viac zoceliť by to bolo treba. Ale neviem či som tu jediná, no myslím si, že SPN vôbec nestráca šťavu. :)

29.1.2017 | 20:38:08
Nilly

Mě dějová linka v téhle sérii nepřijde zas tak hrozná, ale štvalo mě když se to točilo kolem Lucifera. To mě vůbec nebavilo. Stejně mám nejradši epizody, kde řeší případy.

29.1.2017 | 22:02:29
TomasV01

#1 Deanmon: Přijde mi, že tato série je zatím taková nijaká. Na začátku drama kolem Man of Letters, nikam nesměrující kolem Lucifera, kterého se pak zbavili bez větší gradace. Rozvleklé, málo tlačí na pilu. Na hlavní představitele se dobře kouká, ale musí to mít i dobrý příběh. Tady zatím neví, kam mají směrovat. To jsou lepší epizodní díly, kdy řeší případ. Castiel nemá žádné extra schopnosti, ani křídla, aby nějak zapůsobil. Crowley je jednou jejich kámoš a pak zase není… Takové divné. Je dost možné, že šetří na efektech (vizuální efekty), když větší část rozpočtu schramstnou herci. Snad to nabere pořádný směr.

30.1.2017 | 9:55:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

War of the Worlds

War of the Worlds

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás