Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 764×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

Jensen Ackles chystá prequel k Supernatural s názvem The Winchesters

Jensen Ackles chystá prequel k Supernatural s názvem The Winchesters

Fanoušci Supernatural se loni po patnácti letech rozloučili s bratry Winchesterovými. Loučení to bylo sladkobolné a ještě před odvysíláním poslední epizody se začalo mluvit o případném filmu nebo jiném projektu. Tím by mohl být prequel, který připravuje představitel Deana, Jensen Ackles.

14 5
25.6.2021

Supernatural byl jedním z největších hitů stanice CW, takže není divu, že ta po jeho zakončení hledá cestu, jak ho nějak „vrátit“. Tím návratem by mohla být cesta zpět do minulosti, protože Jensen Ackles spolu se svou manželkou Danneel Ackles (Friends with Benefits) pracuje na projektu The Winchesters, jenž bude v případě schválení vznikat pod jejich produkční společností Chaos Machine Productions, kterou založili loni na podzim. Jensen se vyjádřil, že když společnost s manželkou zakládali, věděli, že prvním projektem bude příběh z vesmíru Supernatural a že se chtějí zaměřit na začátky, jelikož Dean by se určitě rád dozvěděl víc o vztahu jeho rodičů a jak to celé začalo.

Matt Cohen a Amy Gumenick jako mladí John a Mary Winchesterovi. Foto: CW

Tím pádem není překvapením, že nově chystaný prequel, který je momentálně ve fázi vývoje, se zaměří na Johna a Mary, rodiče Sama a Deana. Jensen Ackles by však neměl nový seriál jen produkovat, ale měl by jím jako vypravěč i hlasově provázet. Zda se do rolí mladé Mary a Johna vrátí Amy Gumenick a Matt Cohen, se nejspíš dozvíme až v případě, jestli dostane celý projekt zelenou. Jistou možností je samozřejmě i návrat Jeffreyho Deana Morgana a Samanthy Smith, ale jelikož se má seriál zaměřovat na mládí Mary a Johna, pravděpodobnější je obsazení jejich mladších hereckých verzí. Vyloučený není ani recasting, ale to by obří fandom, který kolem Supernatural je, neskousl a tvůrci to jistě dobře ví.

Byli byste za návrat Winchesterových rádi, i kdyby šlo jen o Johna a Mary a Deana v roli vypravěče?

Diskuze /6

Milano33

Ja si osobne myslím, že Supernatural nepotrebuje spin-off, 15 sérií v pohode stačilo. A ani si neviem predstaviť, o čom by vlastne ten potenciálny prequel mohol pojednávať, vzhľadom na to, že John sa dozvedel o monštrách až po smrti Mary + Mary sa rozhodla skončiť s lovom, takže z toho usudzujem, že mytológiu moc nepreskúmame (ani to nie je vlastne potrebné, keďže seriál zmapoval už vážne skoro všetko)… V podstate jediné, čo sa ponúka, je romanticky ladený seriál – čo svet Supernatural skrátka nepotrebuje, nerýpal by som už ďalej do ich vzťahu, ponechal by som ho v jeho doterajšej podobe, ktorá krásna taká, aká je.

#3 matt44 #4 Lucifrid #5 Impala'67
25.6.2021 | 10:22:47
Mishka

Můžou to zkusit, třeba ze ždímání tématu projednou bude něco dobrého. A upřímně by mi recasting mladých rodičů vůbec nevadil, vždyť tam skoro nebyli.

25.6.2021 | 15:47:19
matt44

#1 Milano33: suhlasim na 200%

25.6.2021 | 16:34:37
Lucifrid

#1 Milano33: Mám to stejně. To by museli zasáhnout do už dané minulosti, což by se mi vůbec nelíbilo. Nějak si nedokážu vysvětlit, co by z toho chtěli vykřesat. Otázka je, zda z toho nakonec něco bude.

#6 tigy
webmaster
25.6.2021 | 21:22:21
Impala'67

#1 Milano33: Bylo by fajn mít spin-off z biblických dob nebo tak. Ukázat nám momenty jako třeba Luciferovo vzbouření proti Nebi, jak poprvé zkorumpoval lidstvo, válku proti Temnotě a podobný srandy. Myslím, že tohle zajímá lidi spíš, než druhořadý linky jako „rodiny monster ovládají Chicago (nebo co to bylo za město)“ a „banda ženských loví monstra“.

10.10.2021 | 20:04:56
6.2.2022 | 14:11:07
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Carry on

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama