Supernatural (Lovci duchů) Kdo se objeví ve dvanácté sérii?

Kdo se objeví ve dvanácté sérii?

Kdo se objeví ve dvanácté sérii?

Společně s hlavní čtveřicí Sama, Deana, Castiela a Crowleyho se relativně často objevuje i Rowena. Ve dvanácté řadě to ale bude především o jiné ženské postavě – Mary Winchesterové. Kromě toho se dočkáme starých známých i nováčků.


15 0
22.9.2016

Kdo se vrátí?

Samozřejmě nejzajímavější postavou dvanácté série bude Mary Winchesterová, a proto ji nesmíme opomenout. Herečka Samantha Smith se v seriálu objevila naposledy v šesté sérii, když na sebe Eve vzala podobu Mary.

Mary se vrací a pamatuje si své děti jakožto batole a čtyřletého klučíka. Navíc je pro ni problém sžít se s moderními technologiemi, které považujeme za samozřejmé. A vzpomínky, které Dean na svou matku má, jsou zkreslené, takže zapojení Mary do života Winchesterových nebude jednoduché.


Do seriálu se také vrací další dvě oblíbené postavy – Jody Mills (hraje Kim Rhodes) a Donna Hanscum (hraje Briana Buckmaster). Společně s postavou šerifky Jody Mills se dá předpokládat návrat i jejich „adoptivních dcer“ – Claire a Alex. Tvůrci ale slibují, že se tentokrát dozvíme i něco více o jejím životě mimo vychovávání teenagerů.

V nadcházející sezóně se tvůrci hodně zaměří na menší příběhy, události zemského původu a historii. Právě v této souvislosti se do seriálu vrací také postava Aarona Basse (hraje Adam Rose). Aaron se představil v epizodě Everybody Hates Hitler jako vnuk člena Iniciativy Judah, tajného společenství rabínů bojující proti společnosti Thule během druhé světové války. V páté epizodě dvanácté série se pokusí členi Thule přivést k životu Adolfa Hitlera.

Nováčci v Supernatural

Novou tváří, avšak ne novou postavou (tedy… jak se to vezme), je zpěvák Rick Springfield. Springfield bude hrát skomírající rockovou hvězdu Vince Vicenta, která se snaží vrátit zpátky na vrchol. A právě Vince se stane novou schránkou pro Lucifera, kterého Amara vyhnala z Castielova těla.

Pro dvanáctou sérii jsou navíc potvrzeny dvě zcela nové postavy, u nichž se dá předpokládat, že je nebude vídat pravidelně.

  • Alicia – hraje Kara Royster (Pretty Little Liars) – lovkyně vychovávaná čarodějnicí, která loví společně se svým bratrem Maxem, se objeví v šesté epizodě.
  • Russell Lemmons – hraje Kadeem Hardison – Crowley a Castiel pátrají po Luciferovi, když narazí na Crowleyho starého známého Russella, který je hudebním magnátem (že by v tom měl prsty Crowley?). Russell má velké plány s Vincem Vicentem, který je shodou okolností schránkou Lucifera.

Premiéra dvanácté řady odstartuje za 21 dní. Na koho se nejvíce těšíte a proč? Podělte se s ostatními v diskuzi pod článkem.

Diskuze /4

Sochorka

Doufám, že se dočkáme i Bobbyho, bez něj by to prostě nebylo ono :)

23.9.2016 | 9:15:46
hodys

Mohli by se vrátit amara a chuck

24.9.2016 | 0:25:00
PierrevanH

Měl by se vrátit John Winchester :)

#4 atack
25.9.2016 | 23:51:01
atack

#3 PierrevanH: ten těžko když bude v TWD

27.9.2016 | 17:36:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Rising Son

The Rising Son

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás