Supernatural (Lovci duchů) Nate Torrence jako Samův imaginární kamarád

Nate Torrence jako Samův imaginární kamarád

Nate Torrence jako Samův imaginární kamarád

Jak jsme již informovali dříve, v jedenácté řadě se objeví i Samův imaginární kamarád z dětství jménem Sully. V osmém díle s názvem Just My Imagination si ho zahraje americký komik Nate Torrence.


14 0
1.10.2015

Sam a Dean Winchesterovi neměli zrovna normální dětství. Jak Sam prohlásil v pilotním díle „Když jsem tátovi řekl, že se bojím věcí ve skříni, dal mi pětačtyřicítku!“ Mimoto víme, že Sam úplně nezapadal mezi Deana a jejich otce Johna. Takže když byli Dean a táta na lovu, Sam často trávil čas osamotě na motelu.

Takže jak Sam vyplnil veškerý volný čas? Vytvořil si Sullyho, imaginárního přítele, který mu pomáhal zkrátit dlouhé chvíle. A teď, když je Sam velký, zdá se, že Sully by uvítal jeho pomoc (zkrátka jen v Supernatural může být imaginární přítel být reálný).


(Nate Torrence jako Sully. Zdroj: Variety.com)

Variety jako první oznámilo, že do této role byl obsazený Nate Torrence, známý především z TV seriálu The Weird Loners. Další příjemnou zprávou pro fanoušky je jistě fakt, že díl Just My Imagination, kde se Sully objeví, režíruje Richard Speight Jr. známý jako Gabriel (Trickster).

Jedenáctá řada startuje již za týden. Na jaké díly se těšíte již teď a koho byste rádi znovu viděli? Podělte se s ostatními fanoušky v komentářích pod článkem!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Rising Son

The Rising Son

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás