Supernatural (Lovci duchů) O čem budou první epizody dvanácté řady?

O čem budou první epizody dvanácté řady?

O čem budou první epizody dvanácté řady?

Dvanáctá řada startuje u nás jiz v pátek ráno a popis prvních tří epizod je už oficiálně venku.


12 0
12.10.2016

S12E01 Keep Calm and Carry On

MÁMA WINCHESTEROVÁ JE ZPĚT – Dean je překvapen, když se setkává tváří v tvář s jeho matkou Mary. Mezitím Sam bojuje o život poté, co ho Toni (členka britských Strážců slova) postřelila.


S12E02 Mamma Mia

RICK SPRINGFIELD VE VEDLEJŠÍ ROLI – Dean, Castiel a Mary mají stopu k nalezení Sama a vyráží na záchrannou misi. Přesto se Dean necítí příjemně, protože nechce vystavit Mary nebezpečí, ale Mary na něj naléhá. Mezitím Crowley zjistí, že Lucifer obsadil tělo rockové hvězdy Vince Vincenteho (hraje Rick Springfield).

S12E03 The Foundry

Ó DĚŤÁTKO – Když pláč dítěte vede k úmrtí v záhadném a opuštěném domě, Mary, Sam a Dean se to rozhodnou vyšetřit. Mezitím Castielův hon na Lucifera ho naneštěstí donutí ke spolupráci s Crowleym.

Podle těchto popisů epizod to vypadá, že se rodina Winchesterova shledá již na konci druhého dílu. Na kterou z postav se ale těšíte nejvíc?

Diskuze /6

FaNTa

Mě by jen zajímalo jak navážou na konec 11.série

12.10.2016 | 21:28:19
1chowchow1

Na Castiela a Crowleyho se obzvlášť těším :D Páč ty dva a spolupráce? Co může být vtipnější?? :D :D

#3 Kimberlly
12.10.2016 | 22:13:56
Kimberlly

#2 1chowchow1: Presne, aj ja sa na to veľmi teším! :D

12.10.2016 | 22:50:10
Holldir

Podle mě to tou jedenáctkou dodrbali totálně…jako je logické, že čím seriál postupuje dál je samozřejmost přidávat epičtější a tužší enemy…od jednoho posranýho démona po lilith, čtyři jezdce, čarodějnice, lucifera, adandon, anděle, leviatany atd atd…troufl bych si říct, že darness bude ta poslední kapka poněvadž co za nepřítele může být problémovější než bohyně…byl sem velice zvědavý jak ji odpraví…ale ne oni to dodrbou tak, že si v klidu odletí s bohem…ok fajn vyvrcholení epické serie…a co bude dál? Jaksi mi připadá, že jim totálně došly nápady a vymejšlějí totální voloviny…

14.10.2016 | 21:33:05
nettiex

No, výš než Bůh a Ségra boží (a díky Chuckovi, že téhle podivné postavy jsme se zbavili, jakkoliv… rozpačitě to vyznělo) jít nemůžou, takže doufám v návrat v MOTW styl. Zpátky ke kořenům. Ale jsem zvědavá na Lucifera, protože z pomstychtivého ukřivděného anděla s plány, které měly otřást celým světem, k hvězdičce, která otřásá maximálně tak pódiem… no. Uvidíme.

14.10.2016 | 22:19:46
Holldir

Myslim, že tam amaru vůbc neměli dávat nikdy:D…teď už to bude vypadat jak.....ježiš nějakej podělanej lucifer toho rozmáznou jak nic bla bla bla nuda…asi takhle si tu serii představuju. Tou jejich mamkou akorád zaplní mezeru kterou bude vytvářet už nudnej, okoukanej a rozhodně ne epicky silnej lucifer

15.10.2016 | 0:30:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

War of the Worlds

War of the Worlds

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás