Supernatural (Lovci duchů) Obsazení Supernatural: Bloodlines je kompletní!

Obsazení Supernatural: Bloodlines je kompletní!

Obsazení Supernatural: Bloodlines je kompletní!

Ano, čtete správně. CW změnila název připravovaného spin offu na Supernatural: Bloodlines. Dále bylo také oznámeno obsazení poslední z hlavních rolí- Violet z rodiny vlkodlaků si zahraje Melissa Roxburgh.

Pojďme si tedy finálně zrekapitulovat, kdo bude koho hrát.


1 0
9.3.2014

Melissu jsme již viděli v epizodě S07E12 Time After Time, kde hrála životní lásku boha Kronose. Děj se odehrával v roce 1944. Melissa se také objevila v seriálu Arrow.

A nyní slibovaná rekapitulace:


Hlavní roli Ennise Rotha získal Lucien Laviscount. Ennis je syn policisty, který se chystá nastoupit na policejní akademii, když je monstry zabita jeho snoubenka. Tak se pomocí Sama a Deana dozvídá o světě nadpřirozena a stává se lovcem. Ennisovým blízkým přítelem a mentorem je Freddie Costa (Stephen Martines), také policista a známý Ennisova otce.

Laviscount (Ennis Roth) a Martines (Freddie Costa)

V Chicagu, kde se celý příběh odehrává, žije 5 vládnoucích rodin monster. Mezi ně patří rodina měňavců a vlkodlaků.

Hlavou rodiny měňavců je Margo Hayden (Danielle Sarve), která o tento post původně nestála, ale po zatím neznámé tragédii tuto roli přijala. Její bratr David Hayden (Nathaniel Buzolic) se snaží distancovat od světa příšer a žít klidný život mezi lidmi.

Buzolic (David Hayden) a Sarve (Margo Hayden)

Na druhé straně se nachází zámožná rodina Durant- vlkodlaci. Ústřední dvojicí jsou také sourozenci- Violet Duran (Melissa Roxburgh), která má tajný poměr s Davidem Haydenem vzhledem k přirozené rivalitě a Julian Durant (Sean Faris), Violetin arogantní bratr a hlavní nepřítel Ennise.

Faris (Julian Durant) a Roxburgh (Violet Duran)

Pilotní epizoda se bude vysílat 29. dubna jako dvacátá epizoda deváté řady Supernatural. Mějte ale na paměti, že CW nedalo celé sérii Supernatural: Bloodlines zelenou.

Diskuze /7

Dannie007

No, jsem docela zvědavá. Herecké obsazení se mi líbí, zvláště co se Nathaniela týče :D Ovšem počáteční dějová linka je podle mě až moc předvídatelná :/ No uvidíme, třeba příjemně překvapí :)

9.3.2014 | 12:01:53
IZFNP

Nemôžem si pomôcť, ale zatiaľ na mňa tento spin-off pôsobí jak kravina a zbytočnosť.

9.3.2014 | 12:50:17
DexTeR_X5

Podľa to bude veľmi dobre spracovaný seriál, len ja dúfam, že SPN a SPN. BL sa budú krížeť len zriedka, zatiaľ sme v SPN videli len ako to chodí u tých dobrých, teraz konečne budeme môcť nahliadnuť za oponu, a spoznať život badasses. :D

9.3.2014 | 13:25:14
peti1D3

Okey no. :D Nate Buzolic (aka Kol v TVD a Dean v PLL, kde je oba dva „žeru“) a Sean Faris (aka Gabe Holbrook v PLL, kterého taktéž „žeru“) v jednom seriálu? Zase? To si budu náramně užívat. ;D :3

9.3.2014 | 19:53:18
osvalsim

Sem na to dost zvědavá!!! Docela se těším :)

10.3.2014 | 11:57:15
kyrysar

zatím to vypadá jako pěkný kekel

13.4.2014 | 8:29:29
kyrysar

zatím to vypadá jako pěkný kekel

13.4.2014 | 8:29:30
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás