Supernatural (Lovci duchů) Popis epizody Don't You Forget About Me

Popis epizody Don't You Forget About Me

Popis epizody Don't You Forget About Me

Dvanáctá epizoda s názvem Don't You Forget About Me (podle názvu úspěšného singlu od Simple Minds) bude odvysílána 4. února a do seriálu díky ní se vrací další známé postavy – Jody, Claire a Alex.


10 0
18.1.2016

KIM RHODES SE VRACÍ JAKO ŠERIFKA JODY MILLS – Sam a Dean se zastaví u Jody Mills (hraje Kim Rhodes), Claire (hraje Kathryn Newton) a Alex (hraje Katherine Ramdine) poté, co obdrží vyděšený telefonát od Claire. Claire totiž věří, že nedávné vraždy ve městě jsou nadpřirozeného původu a chce, aby Winchesterovi pomohli. Nicméně Jody poví Samovi a Deanovi, že Claire se poslední dobou dostala do problémů a napadá normální lidi v přesvědčení, že se jedná o příšery.

Jody Mills potkáváme pravidelně od páté série, kde tragicky zemřel její syn a manžel. Od té doby se stala spojenkyní a blízkou kamarádkou Winchesterových. Naposledy jsme ji mohli vidět v epizodě Hibbing 911 v desáté řadě společně se šerifkou Donnou.


Claire Novak, dcera Castielovy schránky Jimmyho Novaka, byla v seriálu poprvé v řadě čtvrté a poté až v řadě desáté, kde se s ní Castiel snažil sblížit. Naposledy jsme ji viděli v epizodě Angel Heart, kdy odjela bydlet k Jody.

Alex aka Annie z epizody Alexis Annie Alex Ann se do seriálu vrací poprvé právě od řady deváté. Poté, co ji po letech zachránila Jody z rodiny upírů, rozhodla se Alex k Jody nastěhovat.

Podle Supernatural Wikia se epizoda natáčela na střední škole podobné Sioux Falls, což je město, kde právě bydlí Jody. Podle zdroje příšery, které se objeví v této epizodě, by mohly být zombie.

Diskuze /1

Impala'67

Snad ty zombíky přebijí dobrou zápletkou, protože zombie už je celkově vážně hodně.

18.1.2016 | 16:05:44
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás