Supernatural (Lovci duchů) Pravda o Zekovi

Pravda o Zekovi

Pravda o Zekovi

Minulý týden poskytli Jensen a Jared rozhovor pro TVguide.com, který se hodně točí okolo Zeka. Co tedy Sama a Deana čeká?


0 0
24.11.2013

Od té doby, co byl Sam posednut andělem Ezekielem, už kolikrát musel Sam „ustoupit“, aby Zeke zachránil den svými andělskými schopnostmi. Přesto ale podle Padaleckiho se Sam brzy vrátí do hry silný a zdravý.

Konečně vidíme, že Zeke uzdravuje Sama. Sam už nepotřebuje tolik pomoci od Zeka a Deana. Takže uvidíme čím dál více Sama, ale to neznamená, že neuvidíme Zeka.


Paladecki dále dodává:

Sam není hloupý a přestože si nevede nejlépe, tak vidí, že jeho bratr se chová trochu divně. A pokaždé když se něco stane se Zekem, zkrátka Samovi vymaže paměť, ale Sam je dost chytrý na to, aby si řekl: „Moment, jak jsem se sem dostal?“

Jensen Ackles dodává, že pro Deana není jednoduché udržet tajemství před Samem a varuje, že nebude nic pěkného až pravda vyjde najevo.

V článku bylo také odhaleno, že Dean se velmi brzy dozví o Ezekielových důvodech, proč vlastně souhlasil s léčením Sama. A Dean bude ochotný udělat cokoliv, jen aby Zeke zůstal, protože to je jeho jediná šance na záchranu Sama.

Celý článek si můžete přečíst zde.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

War of the Worlds

War of the Worlds

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás