Supernatural (Lovci duchů) Rozhovor s Timothym Omundsonem

Rozhovor s Timothym Omundsonem

Rozhovor s Timothym Omundsonem

Ve včerejší velmi hodnocené epizodě se objevila nová postava Kaina v podání Timothyho Omundsona. Zde je krátký úryvek z rozhovoru o spolupráci na Supernatural.


0 0
23.1.2014

„Kdo si počká, ten se dočká“, to je Váš včerejší tweet ohledně Vaší role v Supernatural. Misha Collins jednou tweetoval „Supernatural má tři znaky úspěchu: kouzelné zbraně, skvělá auta, monstra se superschopnostmi“.- Během Vaší práce bylo vše, jak jste očekával?

TO: Se seriálem Supernatural jsem byl v kontaktu tak jako tak už dlouhou dobu. Na žádost Richarda Speight Jr. (Gabriel (Trickster)), kterého znám už od vysoké, jsem se několikrát objevil na několika shromážděních během uplynulých let. A někteří z mých velmi dobrých přátel jsou mí oblíbenci- Jim Beaver (Bobby Singer), Richard Speight Jr a Kurt Fuller (Zachariáš)- takže mě připravili na to, co čekat.


Oba seriály (Supernatural a Psych) se natáčejí ve Vancouveru a máme mezi sebou stejné členy štábu… Řidiči vám vždy poví, pokud je někdo kretén (Buďte milý na řidiče). Pracoval jsem s režisérem Johnem Badhamem na několika epizodách Psych a nemohl jsem se dočkat, až s ním budu pracovat zase.

Co jsem nečekal bylo, jak skvěle se spolupracuje s Jensenem. Slyšel jsem, že on a Jared jsou skvělí lidé, ale jsou daleko více. Byl jsem uchvácen tím jím a i jeho prací. Strávil jsem posledních osm let v seriálu a vím, jaká dřina práce v TV je. Ale Jensen byl zkrátka skvělý! Přívětivý, štědrý, zábavný, plný energie. Okamžitě bych skočil po příležitosti znovu s ním pracovat.

Ví se, že hrajete Kaina, bratra Ábela. Byla tato role napsána speciálně pro Vás a mohl byste naznačit v jakých situacích Vás uvidíme?

TO: První musím říct, že Robbie Thompson napsal úžasnou roli. Už jsem spolu pracovali na seriálech Jericho a Human Target a léta jsme mluvili o obsazení mě do Supernatural, pokud se objeví ta správná role. Konečně, načasování bylo správné a napsal tuhle epickou roli Kaina. Robbie a já máme podobný vkus ohledně filmů a pop kultury, pocházíme prostě ze stejné planety. Kain je padouch, čistě a jednoduše. První Padouch. Má hlubokou vnitřní sílu, kterou jsem si rád zahrál. Navíc nakopal pár démonských zadků docela působivým stylem.

Celý rozhovor týkající se i seriálu Psych a Deadwood si můžete přečíst zde.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

War of the Worlds

War of the Worlds

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás