Supernatural (Lovci duchů) Shrnutí a postřehy z Thin Lizzie

Shrnutí a postřehy z Thin Lizzie

Shrnutí a postřehy z Thin Lizzie

Winchesterové už pomalu přichází na to, co je Amara zač. Temnota je nyní náctiletá a vysává duše ze všech stran. V této epizodě Sam a Dean narazili na případ, do kterého nakonec přece jen byla zapletená Amara a díky kterému zjistí více o jejích plánech a schopnostech.


13 0
8.11.2015

Stále ještě nevíme, o co Amaře jde, ale stejně jako zima ve Hře o trůny, Temnota přichází.

Případ Lizzie Bordenové

Dva mladiství jsou zabiti v domově Lizzie Borden, známé ženy, která údajně zavraždila svou rodinu sekerou. Její rodný dům je nyní muzeem a rodinným hotýlkem. Případ není úplně jasný, ale Sam touží po hlubším prozkoumání, protože je posedlý sériovými vrahy.


Když Winchesterové dorazí, brzy jim dojde, že celý dům je jen podfuk a past na turisty, zmanipulovaná falešnými zvuky a blikajícími světly. Nicméně, pořád zbývá vyřešit dvě vraždy. Dean navštíví divného fanouška Lizzie jménem Len, který navede Sama a Deana jiným směrem.

(„Pracovat s rodinou může být těžké“. Autorství: CW.com)

Temnota přichází

Len si nakreslil na kus papíru Kainovo znamení, poté co potkal Amaru před domem Lizzie. Díky tomu Dean přijde na to, že Amara je ve městě, ale je jí teď zhruba 12 let a pozřela Lenovu duši.

Zdá se, že za vraždy v motýlku může chůva jménem Sydney, které Amara také vysála duši. Předtím ale ještě odstranila Sydney její bolest, za což jí Sydney poděkovala slovy: „Ty musíš být anděl“. To Amaru ale rozčílilo a ohradila se, že není žádný ukňouraný okřídlený patolízal.

Během vyšetřování jsou Sam a Dean přepadeni a zajati Sydney. Naštěstí je ale zachrání Len, který jí vrazí sekeru do zad. Posledním dechem Sydney prohlásí, že Temnota přichází a je přívětivá.

Len se poté přizná Deanovi, že se necítí špatně za to, že zabil chůvu Sydney, ale že cítí, že zabije znovu. Proto se jde udat za všechny spáchané vraždy, aby byl pod zámkem a nemohl nikomu ublížit. Lenův příběh pomůže Deanovi, který má problém se Samovým pravidlem „žádné zabíjení“, uvědomit si, že i když nemá člověk duši, může stále dělat správná rozhodnutí.

Na konci epizody, když Sam a Dean odjíždějí v Impale, Amara se objeví mezi stromy a prohlásí, že se s Deanem brzy setká.

(Setkání Lena s Amarou ho stálo duši. Autorství: CW.com)

Postřehy a přání

  • Je možné, že by byla Amara něco jako bohyně (například něco jako malá sestřička od Boha)?
  • Je evidentní, že Castielovou závislostí na Netflixu omlouvají jeho nepřítomnost.
  • Tato epizoda se nakonec ukázala lepší, než se zdála z upoutávky.

V příští epizodě Our Little World se děj vrací k hlavní linii a k boji s Temnotou se Winchesterové pokusí využít znalostí Metatrona.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Nedovol, aby nám chodci sežrali Lupu. Hlasuj pro Ednu. 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Rising Son

The Rising Son

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás