Supernatural (Lovci duchů) Šťastný den fanouškům Supernatural

Šťastný den fanouškům Supernatural

Šťastný den fanouškům Supernatural

Třináctého září je dnem, který oslavují všichni fanoušci i tvůrci seriálu Supernatural, jelikož právě v tento den v roce 2005 byla odvysílána vůbec první epizoda seriálu. K tomuto dni si připravili pro fanoušky něco i tvůrci.


27 0
13.9.2016

O dni fanoušků Supernatural

Lovci, démoni, andělé, upíři, duchové a mnoho dalších nadpřirozených bytostí se spojí s miliony fanoušků dne 13. září, aby oslavili 12 let dlouhou cestu bratrů Winchesterových. Třináctého září je oslavován fanoušky, jelikož právě v tento den byl před více než dekádou odvysílán první díl. Tento den oslavuje Winchesterovi a jejich motto: Saving people, hunting things – the family business. A seriál Supernatural by nebyl takovým fenoménem, kdyby nebylo fanoušků.

K dnešnímu dni natočili Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Misha Collins (Castiel) a Mark Sheppard (Crowley) krátké video. V něm vyzývají fanoušky, aby pomocí hashtagu #SupernaturalDay sdíleli na sociálních sítích (Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat, Tumbrl) své nejoblíbenější momenty ze seriálu. Neváhejte se připojit i vy!


Den Supernatural oslavuje tyto tři věci: seriál, fanoušky, štáb (tvůrce a herce).

Fanoušci mohou projevit svoje nadšení:

  • sdílením jejich oblíbených momentů,
  • ukázkou, jak moc velcí fanoušci jsou (např. cosplay, videa, apod.),
  • zveřejněním obrázků s tetováním proti posednutí démonem.

Oficiální plakát k 12. sérii

Zároveň k tomuto významnému dni byl zveřejněn oficiální plakát ke 12. sérii. Pro fanoušky je to jistě milá zpráva, jelikož už tři série jsme mohli sledovat pouhou recyklaci stejného plakátu.

Promo video

Poslední novinkou zveřejněnou v tento slavnostní den je promo video ke dvanácté sérii. Video se pravděpodobně nevztahuje na první epizodu, ale jak bývá zvykem, obsahuje ukázky z prvních tří až čtyř dílů. Toto video se navíc liší od videa zveřejněného na Comic Conu. Poprvé zde například můžeme vidět Ricka Springfielda jako Lucifera.

Thumbnail Play icon

Doufáme, že vás novinky k dvanácté řadě seriálu potěšily. A pokud se dne Supernatural nechce přímo účastnit, určitě stojí za to, sledovat, co sdíleli fanoušci z celého světa na sociálních sítích.

Diskuze /2

diseased

Tohle se dozvědět ve 22:30…no nic, tak zapsat a příští rok si dát aspoň krátký maraton :)

13.9.2016 | 23:00:34
Impala'67

https://www.youtube.com/watch?… tady je rozšířené promo z oficiálního youtube kanálu cw.

14.9.2016 | 19:06:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

War of the Worlds

War of the Worlds

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás