Supernatural (Lovci duchů)
95/100 - 764×

Supernatural(Lovci duchů)

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.

USA | 2005 | Ukončeno
vysílání
15 sezón | CW, The WB | 43 minut
žánr
Drama, Fantasy, Hororový
hrají
Jensen Ackles (Dean Winchester), Jared Padalecki (Sam Winchester), Jim Beaver (Bobby Singer), Misha Collins (Castiel), Mark Sheppard (Crowley), Mark Pellegrino (Lucifer), Jeffrey Dean Morgan (John Winchester), Aldis Hodge (Jake Talley), Lauren Cohan (Bela Talbot), Timothy Omundson (Kain),

The CW objednává pilotní epizodu seriálu The Winchesters

The CW objednává pilotní epizodu seriálu The Winchesters

Jensen Ackles dokázal přesvědčit vedení stanice The CW k objednání pilotní epizody seriálu The Winchesters. Spin-off by se měl odehrávat před událostmi v seriálu Supernatural.

19 1
28.3.2022

Jensen Ackles má v posledních dnech hodně napilno. Ještě nedávno se naplno věnoval své práci před kamerami, když se podílel na natáčení seriálu The Boys, kde bude hrát Soldier Boye, teď ho čeká hodně práce za kamerami.

Jensen Ackles společně se svou ženou a Robbiem Thompsonem připravují prequel k seriálu Supernatural, který ponese jméno The Winchesters. Vedení stanice The CW se rozhodlo objednat pilotní epizodu, po jejím zhlédnutí se rozhodnou, jak se seriálem naloží dále. Ackles tedy nemá vyhráno, spíše naopak. Ten nejtěžší boj ho ještě čeká. Jeho pilot bude muset zaujmout testovací publikum.

Nový seriál se bude zaměřovat na Johna, otce Sama a Deana, a jejich matku Mary. V seriálu budeme sledovat, jak zachránili nejen svou lásku, ale i celý svět. Propojení mezi seriály bude skrze postavu Deana Winchestera, kterou hraje právě Ackles. Dean bude totiž vypravěčem.

Vrátíme se do světa Supernatural? Foto: The CW

Fanoušci seriálu by se určitě neměli předčasně radovat. Jedná se již o třetí spin-off, o kterém se vážně uvažuje. V seriálové sezóně 2014/2015 se řešil seriál s názvem Supernatural: Bloodline. V roce 2018 se hovořilo o seriálu Wayward Sisters. Oba zmíněné projekty nikdy nedostaly zelenou.

Myslíte si, že se seriál The Winchesters dostane na obrazovky?

Zdroj anotačního obrázku: The CW

Diskuze /4

Michelle84

John zistil o svete démonov až po smrti Mary. Takže ak tu budú niečo také riešiť, zmenia vlastne minulosť seriálu Supernatural.

#2 SmetyCZ
29.3.2022 | 11:02:06
SmetyCZ

#1 Michelle84: No kolikrát si tam taky pohrávali s časovými osami, takže by to mohli úplně v klidu zakecat. Koneckonců jejich kolegové, co natáčí o pár ulic dále Flashe, by jim mohli pomoct.

29.3.2022 | 12:48:34
Samuel-El

Prečo? Prečo? To ten seriál nemôžu nechať odpočívať v pokoji? Ach jaj.

30.3.2022 | 11:03:04
tigy

Už je vonku aj trailer… vyzerá to ako niečo na spôsob Buffy, bude sranda :D A aj keď som veľký SPN fanúšik, naštastie nie som zarytý ofrfľávač všetkého, čo len trochu odbočuje od kánonu, takže mi zmeny minulosti vôbec nevadia a vychutnám si ďalšiu porciu SPN zábavy :)

20.5.2022 | 12:21:35
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Carry on

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty: Jak šel čas

Plakáty: Jak šel čas

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama