Supernatural (Lovci duchů) Popis

Supernatural

Supernatural

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.


Supernatural je americký fantasy hororový seriál vytvořený Ericem Kripkem, který byl již od dětství fascinován lokálními legendami o nadpřirozených jevech. První díl se vysílal 13. září 2005 na stanici The WB a následně se stal součástí jejího nástupce CW. V hlavních rolích hraje Jared Padalecki jako Sam Winchester a Jensen Ackles jako Dean Winchester. Seriál se natáčí ve Vancouveru v Kanadě.

Od října 2017 poběží již třináctá řada seriálu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Billy the Kid

tak toto je asi jeden z mála seriálu který má pořád čim překvapit, v 11 serii jsem si říkal že to nemuže být lepší, ale opak je pravdou přišla hodně hodně dobrá 12 serie, a u te 13 není co dodat mladý lucifer aka Jack mě baví, všechno mě baví, castiel+ lucifer= casfer a nebo lucitiel, vždyť je to fuk, ale toto můžu opravdu doporučit, žadný opravdu žádný seriál nenabídne tolik černého humoru, hlášek a grimas onoho Jensena Acklese/deana jsou opravdu jedinečné, ale jen v originalní verzi. PS: je to opravdu moc serii, taky jsem se toho bál, ale stojí to za to :)

30.12.2017 | 18:02:08
dzuro27

Je to skvelý seriál ale čím ďalej začína byť nudnejší a po tých rokoch už proste nemá čím prekvapiť. Práve preto by to už mali nejako super zakončiť.

3.12.2017 | 14:50:59
karolli

Neskutečné, ale i když už má tolik sérií pořád mě to baví. :-)

12.11.2017 | 18:16:31
tigy

Seriál som objavila až tento rok a vytvorila som si na ňom nenormálnu závislosť :) Dúfam v minimálne 20 sérií :)

5.10.2017 | 21:42:02
Yellow Eyed Demon

Seriál jsem začal sledovat na přelomu roku 2008/2009, což je celkem dávno. Namísto původních 5 plánovaných sérií se tvůrci snaží ze seriálu vytěžit maximum, díky tomu se stal SPN nejdelším sci-fi seriálem (do 10. série tento titul držela Stargate SG-1). Myslím, že je to velice kvalitní béčko, které poběží do posledního dechu. Je to takový vytrvalý Jarda Jágr mezi seriály – to nejlepší má za sebou, ale bojuje a vzhledem k věku podává slušný výkon až do konce sil.

4.10.2017 | 15:54:07
Nica

Tohle je srdcovka, kterou jsem netrpělivě vyhlížela už od prvního dílu :) Série s temnotou mi teda přišla nanejvýš nudná, ale stejně dám stovku, jelikož mám seriál a jeho postavy prostě ráda :)

13.8.2017 | 22:59:03
dadinka

Tak jo.. Dokoukala jsem to celé, během 3 měsíců a připadalo by mi neuctivé, kdybych tu nic nenapsala. Jelikož jsem obří magor do seriálů a tento je můj 50. v řadě, tak se můžu pyšnit velkým přehledem. SPN jsem znala už předtím a kdybych se mohla vrátit v čase, nafackovala bych si. Nelíbili se mi hlavní postavy, Sam mi připadal jako totální ichtyl a Dean jen někdo, kdo musí ztvárnit TOHO šaška. Možná kdybych znala Case, psychicky bych se z toho seroše hroutila už pár let, takže díky Chucku že ne. Pokud si říkáte to samé co já ještě před zhlédnutím jakékoliv epizody, všem doporučuji tuto stránku. https://www.topserialy.to/…tural-s01e01 Usaďte se, zkoukněte 1. díl a pokud vás to chytně, už nepustí (jen překousněte 6. a 7. sérii :), byla by škoda, kdyby ne). Končím, padá mi slza.

1.5.2017 | 17:31:56
nipid

12 sérií a stále baví :) super postavy, dobrá dejová línia, akurát mi chýba Bobby a jeho „ballz“ :D

11.3.2017 | 19:45:12
Mary01

Seriál prostě topovka.. I přes roky sledování mě neomrzel a doufám,že ani neomrzí. Jinak je mi léto, že o Superatural se už na webu skoro nikdo nestará..

20.2.2017 | 23:18:41
Lucifrid

Bratři Winchesterové se letos na podzim vrátili už s dvanáctou řadou, ale nedá se říci, že by seriál ztrácel dech, zraje totiž jako víno. Jasně, bratři jsou v podstatě nesmrtelní, ale žádný seriál (snad mimo u nás hodně podceňované Buffy) nemá tak neskutečné množství hlášek, legendárních scén a meta epizod, které si prostě sem tam musíte pustit, jen tak pro radost. První tři sezóny se sice trochu kloní, i přes velké nosné příběhy, spíše k epizodním příběhům („Pamatuješ, jaké to bylo, když jsme jen honili Wendigo?“), ale to neznamená, že by byly špatné, naopak. Jen od čtvrté řady vsadil seriál více na hlavní nosné linky a dobře udělal. Bratři dostali posilu z nebes a od té doby je komediálnost téhle mysteriózní chuťovky, která si dělá legraci z hororových klišé i sama ze sebe, ještě lepší.

webmaster, korektor
30.12.2016 | 17:38:15

A Most Holy Man

A Most Holy Man

Co nás čeká

Co můžeme čekat od epizody ScoobyNatural?

Co můžeme čekat od epizody ScoobyNatural?

Na konci měsíce se konečně dočkáme crossoveru seriálů Supernatural a ScoobyDoo. První tři fotografie k epizodě jsou už na světě, pojďme se tedy podívat, co můžeme čekat od děje ScoobyNatural.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás