Supernatural (Lovci duchů) Popis

Supernatural

Supernatural

Za smrt matky bratrů Sama a Deana Winchesterových mohou temné síly. Jejich otec a Dean si z hledání pomsty a ničení jiných temných sil a tvorů vytvoří životní poslání, jen mladší Sam se snaží o normální život pryč od rodinné minulosti. Když však otec zmizí, nemá na výběr a přidává se k Deanovi. Při všem, co je na cestách čeká, se strach stává luxusem, který si nemohou dovolit.


Supernatural je americký fantasy hororový seriál vytvořený Ericem Kripkem, který byl již od dětství fascinován lokálními legendami o nadpřirozených jevech. První díl se vysílal 13. září 2005 na stanici The WB a následně se stal součástí jejího nástupce CW. V hlavních rolích hraje Jared Padalecki jako Sam Winchester a Jensen Ackles jako Dean Winchester. Seriál se natáčí ve Vancouveru v Kanadě.

Od října 2017 poběží již třináctá řada seriálu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tigy

Seriál som objavila až tento rok a vytvorila som si na ňom nenormálnu závislosť :) Dúfam v minimálne 20 sérií :)

5.10.2017 | 21:42:02
Yellow Eyed Demon

Seriál jsem začal sledovat na přelomu roku 2008/2009, což je celkem dávno. Namísto původních 5 plánovaných sérií se tvůrci snaží ze seriálu vytěžit maximum, díky tomu se stal SPN nejdelším sci-fi seriálem (do 10. série tento titul držela Stargate SG-1). Myslím, že je to velice kvalitní béčko, které poběží do posledního dechu. Je to takový vytrvalý Jarda Jágr mezi seriály – to nejlepší má za sebou, ale bojuje a vzhledem k věku podává slušný výkon až do konce sil.

4.10.2017 | 15:54:07
Nica

Tohle je srdcovka, kterou jsem netrpělivě vyhlížela už od prvního dílu :) Série s temnotou mi teda přišla nanejvýš nudná, ale stejně dám stovku, jelikož mám seriál a jeho postavy prostě ráda :)

13.8.2017 | 22:59:03
dadinka

Tak jo.. Dokoukala jsem to celé, během 3 měsíců a připadalo by mi neuctivé, kdybych tu nic nenapsala. Jelikož jsem obří magor do seriálů a tento je můj 50. v řadě, tak se můžu pyšnit velkým přehledem. SPN jsem znala už předtím a kdybych se mohla vrátit v čase, nafackovala bych si. Nelíbili se mi hlavní postavy, Sam mi připadal jako totální ichtyl a Dean jen někdo, kdo musí ztvárnit TOHO šaška. Možná kdybych znala Case, psychicky bych se z toho seroše hroutila už pár let, takže díky Chucku že ne. Pokud si říkáte to samé co já ještě před zhlédnutím jakékoliv epizody, všem doporučuji tuto stránku. https://www.topserialy.to/…tural-s01e01 Usaďte se, zkoukněte 1. díl a pokud vás to chytně, už nepustí (jen překousněte 6. a 7. sérii :), byla by škoda, kdyby ne). Končím, padá mi slza.

1.5.2017 | 17:31:56
nipid

12 sérií a stále baví :) super postavy, dobrá dejová línia, akurát mi chýba Bobby a jeho „ballz“ :D

11.3.2017 | 19:45:12
Mary01

Seriál prostě topovka.. I přes roky sledování mě neomrzel a doufám,že ani neomrzí. Jinak je mi léto, že o Superatural se už na webu skoro nikdo nestará..

20.2.2017 | 23:18:41
Lucifrid

Bratři Winchesterové se letos na podzim vrátili už s dvanáctou řadou, ale nedá se říci, že by seriál ztrácel dech, zraje totiž jako víno. Jasně, bratři jsou v podstatě nesmrtelní, ale žádný seriál (snad mimo u nás hodně podceňované Buffy) nemá tak neskutečné množství hlášek, legendárních scén a meta epizod, které si prostě sem tam musíte pustit, jen tak pro radost. První tři sezóny se sice trochu kloní, i přes velké nosné příběhy, spíše k epizodním příběhům („Pamatuješ, jaké to bylo, když jsme jen honili Wendigo?“), ale to neznamená, že by byly špatné, naopak. Jen od čtvrté řady vsadil seriál více na hlavní nosné linky a dobře udělal. Bratři dostali posilu z nebes a od té doby je komediálnost téhle mysteriózní chuťovky, která si dělá legraci z hororových klišé i sama ze sebe, ještě lepší.

webmaster, korektor
30.12.2016 | 17:38:15
Tereza Nováková

Super seriál je jiného typu než ostatní a to mě upoutalo vážně úžasný :)

9.10.2016 | 11:40:54
Klára95

Prosím, prosím co nějaký novinky o seriálu?? :) Díky

13.7.2016 | 20:48:16
Synysterka

Já jsem začala SPN sledovat až loni, během chvilky jsem sjela všech 10 řad a teď nedočkavě vyhlížím každý nový díl. Je to prostě srdcovka a doufám, že se ještě dočkáma několika dalších řad. Viděla jsem už plno seriálů, ale SPN nasadil laťku tak vysoko, že mě máloco dokáže upoutat. Je to prostě odlišný seriál od ostatních a pořád mě baví :-)

24.4.2016 | 13:00:26

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

The Rising Son

The Rising Son

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás